Antibiotika

22.05.2015 21:39

ANTIBIOTIKA


U ATB je velká smůla to, že naviry nezabírá. A tak se přílišným užíváním ATB zlikvidují sice bakterie (a spousta těch symbiotických a koexistujících s lidským tělem taky), a na místo těch bakterií se nastěhují viry. Mají volný prostor po mrtvých bakteriích, imunita je plně zaujatá, nebo po ATB velmi často ochromená, a virózy se dostanou do daleko hlubších částí těla, do životně důležitých center. Tato životně důležitá centra, jako naše orgány a nervová soustava, mají přednostní práva na přednostní imunitní reakce těla. Imunita pak i v těchto částech, kde by jinak virus při zdravé imunitě neměl šanci vniknout (sdrce, ledviny, játra).

Dnešní všeobecný útok na lidskou imunitu a nervovou soustavu člověka přednostně, oslabuje lidskou imunitu na více frontách než v minulosti. Dokonce existují tendence, které očividně vedou k cílenému útoku na frontu lidské imunity, jako jsou biologické a chemické metody. A to do velké hloubky, jako je i fronta boje přes Farmaceutické lobby. Nemám rád slovo boj a nemáme rád zbraně, války. Ale nastává čas, musíme to pojmenovat, nastává čas boje o lidskou imunitu a lidské zdraví - život. Jsou hlasy, které z velké části zde na FB, velice nepokrytě jdou proti podstatě člověka v oblasti zdraví, stavu mysli, psychické pohody, závislostí a lživých, nebo zlých učení a dogmat. I zde je veden aktivní útok systému, který se vymknul kontrole člověka a je ovládán pouze žádostmi, touhami, lačnosti, egem a nenávisti - tedy Astrální podstatou.

Je krásný den dnes (10.3. slunné poledne), a jsem rád, že se s vámi mohu podělit o některé poznatky, které je nutno si uvědomit, jestli chceme na Matce Zemi přežít, nebo ne. Zda naše generace si uvědomí co se v celistvosti děje. Nejen v celistvosti a globálně, ale hlavně taky jak to jde do hloubky, jak to pohlcuje samotné nitro člověka a sahá to na až na náš poslední článek, na duchovní "Já", čili na vlastní naši bytost. Z křesťanské mytologie tohle dělají přesně luciferské síly.

ATB nám byly nápomocny zpočátku. ATB, jak vysvítá, jsou čistě obchod a zájmem krvavé a promyšlené smlouvy s Luciferem, protože nejprve ATB až zázračně pomáhala s tím, že jednou začnou škodit. A skutečně se tak děje, že jsou v současnosti používány jako možná forma útoku na lidskou imunitu.

Kdo neví, jak na lidskou imunitu a celkově lidský organizmus destruktivně působí, či může působit, dnes tak časté, nadužívání ATB, ať si laskavě o tomto vyhledává informace.
L