Chloritan sodný se na ALS použít smí

08.07.2015 20:31

 

Dobrý večer všem
Chtěl bych se pozastavit nad věcí, o které jsme tu ještě nemluvili a rád bych na to upozornil. Snad se mi podaří myšlenky zformulovat do srozumitelného textu. Kdybych byl nějak vedle, dejte mi jemně vědět, že jsem totální magor. Díky, pochopím to Emotikona smile

Mám tady trošku ošemetnou věc.
Sice zde nepropagujeme a i trochu se bráním, aby se propagovala MMS na vnitřní užívání, ale i když někdo může namítnout, že chloritan je při aktivaci změněn na jiné látky, je jasné, že při užívání MMS o požívání chloritanu sodného jde.

Nás se to tedy sice netýká ale přesto.

Chci poukázat na velmi zvláštní věc, která mně zaujala, když jsem se kouknul na jedinou diagnozu, na kterou je chloritan sodný oficiálně povoleno aplikovat, jako Lege Artis postup.
Ta diagnoza je Amyotrofická laterální skleróza. Například zde -https://www.ereska.cz/nemocals.html, si každý může přečíst, že příčina nemoci je moderní medicíně prostě neznámá.

Tady je háček. Oni neví, co nemoc způsobuje a oficiálně povolili RSkářům po domluvě s lékařem (musí jim to dobrovolně předepsat) klidně používat Chloritan sodný.

Na základě čeho, ptám se, mohou zrovna nemocní touto chorobou užívat "nebezpečný" chloritan sodný?

Na základě zkušeností, tedy empiricky získaných dat?
Nebo na základě nějakého výzkumu?

Pokud na základě empiricky získaných dat, tedy zkušeností, jak můžou zaznívat hlasy, které snižují naše zkušenosti, nebo zkušenosti s MMS? A pokud na základě výzkumu, jak můžou schválit k použití "nebezpečný" chloritan sodný, když nemají ukončen výzkum příčin Amyotrofické laterární sklerozy? Jak to, že nemají ukončený výzkum? Protože oficiálně sdělili, že neví příčinách ALS vůbec nic. To je hezký závěr studií, což?

Nevíme čím to je, ale chloritan můžete užívat, nikdo jiný na žádnou jinou chorobu už jej však užívat nesmí. A konec, tím to hasne a nikdo už účinky NaClO2 na jiné nemoci nebude studovat, tak to je a tak to zůstane a fertig.

!!!A to ani když na jednu těžkou neznámou degenerativní poruchu to asi nějak pozitivně působí, když se NaClO2 na ALS použít smí!!!

PROČ jej tedy nesmíme použít na žádnou jinou chorobu se stejným závěrem studie, tedy chorobu o které nic nevíme, to mi je záhadou.

Pomůže mi někdo rozřešit záhadu, proč na ALS, která je záhada pro moderní medicínu, můžeme použít NaClO2 a na jiné nemoci neznámé příčiny už nemůžeme NaClO2 použít?