Domácí výplachy střev s CDS2

06.10.2014 08:44

Od uživatele Eva Žabčíková St dne 11. listopad 2013 v 3:55


Aplikace výplachu v domácích podmínkách

Ve střevě vznikají ty nejtěžjší toxiny otravující tělo. Škodliviny vyvolávají křeče v našich cévách, vedou k hypertonii a ničí ledviny. Tlusté střevo plné kalových usazenin tlačí ledviny k páteři, které pak nemohou dobře fungovat. Proto jsou tak důležité pravidelné výplachy střev. Jsou mnohem lepší než návyková projímadla nebo léky, které zhoršují činnost střev a vedou k zácpě.


Čisté střevo je opravdu základem nejenom detoxikace, ale i našeho zdraví. Při aplikaci MMS, nezačínejte více jak na 3 kapkách. První klystýr většina z nás udrží jen pár minut - prodýchávejte a krouživým pohybem masírujte břicho ve směru hodinových ručiček. Každým následným klystýrem to bude lepší a lepší až opravdu vydržíte 15 až 20minut.


VYTVOŘTE SI PRO OČISTU STŘEVA NADŠENÍ A POZITIVNÍ PŘÍSTUP

Irigátor zakoupíte ve zdravotních potřebách - nejlépe plastový vak na 2l s kohoutkem na zastavení tekutiny. Voda by měla být převařená a měla by mít teplotu lidského těla. Irigátor (nádobka s tekutinou) zavěste na stěnu v koupelně do výšky očí, aby voda měla spád. Z nádobky vede hadička s otočným kohoutkem na konci, která se po namáznutí rostlinným olejem zavádí do konečníku 5-10 cm hluboko, podle toho, jak vámto půjde. Tento počet centimetrů se sice běžně uvádí, ale dle mého názoru to není pravda. Každý si hloubku zavedení musí najít sám. Pro někoho i 10 cm je příliš hluboko a pak tekutina neteče. Posouváním hadičky sami zjistíte, jaká je pro vás vhodná hloubka zavedení, aby tekutina mohla volně protékat. Někomu stačí jen 5cm. Klystýr provádíme v kleče shlavou dolů a opřenou o ruce. Dýcháme zhluboka ústy do břicha, abychom ho zcela uvolnili. Pak otočíme ventilek a voda začne volně proudit do střev. Uvidíte, kolik tekutiny vaše střeva budou moci přijmout. Pokud cítíte tlak, můžete vodu zastavit, chvíli počkat, prodýchat do břicha a pak zase pokračovat v napouštění. Můžete cítit intenzivní tlak, ale nesmíte cítit bolest. Objem střev se tekutinou zvětší. Budete překvapení, kolik usazeniny odlepených ze stěn (záleží na věku a stravování), se vyplavý ven. Někdo radí si po klystýru lehnout na levý bok a masírovat břicho ve směru hodinových ručiček, někdo zase polohu "svíčky", aby se v těle tekutina udržela co nejdéle. Mám jen pár klientů, kteří tekutinu udrží v těle 15 min. Jinak je běžná doba kolem 5 min a to jen tak tak.


IDEÁLNÍ DOBA VÝPLACHU - není však podmínkou - VŽDY VŠAK MUSÍ BÝT PRÁZDNÝ ŽALUDEK

• Letní čas -  mezi 6.00 až 8.00h nebo mezi 20.00 až 22.00h

• Zimní čás - mezi 5.00 až 7.00h nebo mezi 19.00 až 21.00hJak často klystýr provádět


Při počáteční očistě se doporučuje provádět výplach

• 1. týden - denně

• 2. týden - každý druhý den

• 3. týden - každý třetí den

• 4. týden - každý čtvrtý den

• 5. týden - jednou týdně

• ...dále pak pro dokonalou očistu a obnovu střeva pokračujeme jednou za 14 dní nebo když cítíme potřebu, protože víme, že byl v našem stravování nějaký úlet.


Naslouchejte svému tělu

Můžete navyšovat pomaleji a možná stačí  ze začátku jen 25ppm v 1 výplachu. Výplachy nepálí a fyzicky nepoznáte, zda máte vodu čistou nebo s CDS2. Není důvod se bát :)) Jen po vyprázdnění může někdo chvíli cítit zimnici.

Kdo se chce odčervovat, začněte s antihelmintikama 2 dny před výplachy, vhodná je i Křemelina, kterou si některé ženy nemohou vynachválit, protože se jim zkvalitní vlasy a přestávají vypadávat. Nemusí to platit u všech, zatím s ní pracuji jen pár měsíců. 

• 1. den výplachu - 0,5l   CDS2 - 50ppm

• 2. den výplachu - 0,5l   CDS2 - 100ppm

• 3. den výplachu - 1,5l   CDS2 - 200ppm

• 4. den výplachu - 1,5l   CDS2 - 200ppm

• 5. den výplachu - 1,5l   CDS2 - 200ppm

• 6. den výplachu - 1,75l CDS2 - 200ppm - 250ppm

• 7. dne výplachu - 1,75l CDS2 - 200ppm - 250ppm

• Další týden výplach obden - 2l CDS2 - 250ppm 

Dále dle rozpisu až do 5. týdne vždy 2l CDS2 - 250ppm a pak dál pro dokonalou očistu a obnovu střeva proplachujte jednou za 14 dní nebo když cítíme potřebu, protože víme, že byl v našem stravování nějaký úlet (2l CDS2 - 250ppm).


Onkologický nález tlustého střeva je způsoben totálním zanedbáním vlastního zdraví, které si člověk způsobí sám svými stravovacími návyky a životním stylem. Nechcete-li změnit svůj životní styl a stravování, choďte alespoň pravidelně na preventivní lékařské kontroly. Během pravidelného vyšetření tlustého střeva vám bezbolestně budou odstraněny menší polypy, které do určité velikosti nikdy nejsou zhoubné. Kdo na tato vyšetření nechodí a pravidelně střevo nečistí, tak u toho polypy časem mohou dorůst do jisté velikosti a "zhoupnout se" do onko-nálezu. 

VÝPLACHY NEPLATÍ PRO STŘEVA S ONKO-NÁLEZEM S VÝVODEM!!!!!!


https://www.jajsem.com/markus-rothkranz-ako-a-preco-robit-klystir