KOUPELE V SOLI A V MMS ( ClO2 )

10.04.2014 08:01

DOPLŃKOVÁ TERAPIE K ÚČINNĚJŠÍMU VYTAŽENÍ TOXINŮ Z ORGANISMU, KTERÁ ULEVÍ  PŘETÍŽENÝM JÁTRŮM A LEDVINÁM
Dnes zde byla diskuse o rakovině, onkologických nemocech. Když Andreas Kalcker zjišťoval, jak zvýšit účinnost léčby těchto nemocí, vyzkoumal, že koupele v solném roztoku podporují čištění těla od patogenů a toxických látek. 
Na běžnou vanu se dává 3-4 kg soli, nejlépe čisté soli bez příměsí. Do roztoku lze přidat i MMS s hydrogensíranem sodným - 1 až 3 lžičky od každého roztoku NaClO2 + NaHSO4 nebo 40 až 120 kapek od každého, ale při aktivaci pozor na nadýchání koncentrátu! Aktivovat 2-3 minuty,
raději lehce zakrýt nádobu, nejlépe aktivovat v lahvi, pak zalít chladnou vodou a do vany nalít až předtím, než tam vlezete. Reakci, aktivaci, lze provádět i v injekční stříkačce, např. 20 ml do které natáhnete 10 ml NaClO2, konec opláchnete a natáhnete 10 ml NaHSO4. Raději připravovat roztok MMS maličko dřív a nechat ve vodě MMS nějakou dobu odstát v nádobě (reakce dobíhá i po zalití vodou u hydrogensíranu ). 
Roztok MMS nalejte do vany těsně před samotnou koupelí. Vanu před koupelí vydesinfikujte MMS/CDS, buď postříkáním ze spreje nebo
vytřením houbičkou. Mělo by stačit na desinfekci 20 kapek na čtvrt litru vody. Koupel děláme pouze 20 minut, ne déle. 20 minut koupel vytahuje patogeny a toxické látky z těla a pak se začnou toxiny opět pozvolně vstřebávat zpět do kůže. Stejně nděláme i koupele v samotné MMS, jak jsem zde uvedl, jen bez soli. Koupele dělejte tak často, jak Vám vyhovují. U nemoci minimálně 2x až 3x v týdnu, u onkologického problému každý den. Např. 2x v týdnu se solí a jinak každý den v MMS. Pokud máte dost soli, klidně každý druhý den v soli, nebo i každý den.


Pokud aplikujete i klystýry a ženské výplachy s ClO2, pak je nejlepší tyto aplikace dělat před koupelí a večer před spaním.

Koupele v MMS jsou dobré v době viróz každý týden jako prevence a k tomu regulovaná a opatrná inhalace ClO2 a následné kloktání.
A to hlavní. Dostal jsem od Aleše typ na čistou mořskou sůl za poměrně dobrou cenu. Když objednáte 2 pytle, je doprava za stejnou cenu, jako u pytle jednoho. Ale až Vám to přijde, rozdělejte balík hned u dvěří a uvnit jsou dva pytle. Jinak se strháte  :-)


Odkaz na mořskou sůl bez příměsí :
https:// https://eshop.techneco.eu/Sul/426-Mo%C5%99sk%C3%A1-s%C5%AFl-do-baz%C3%A9nu-24-kg