Koupele v soli a v MMS ( ClO2 )

05.10.2014 19:56

D O P L Ń K O V Á   T E R A P I E    K   Ú Č I N NĚ J Š Í M U     V Y T A Ž E N Í    T O X I N Ů   Z   O R G A N I S M U ,  K T E R Á   U L E V Í    P Ř E T Í Ž E N Ý M    J Á T R Ů M   A   L E D V I N Á M.


Dnes zde byla diskuse o rakovině, onkologických nemocech. Když Andreas Kalcker zjišťoval, jak zvýšit účinnost léčby těchto nemocí, vyzkoumal, že koupele v solném roztoku podporují čištění těla od patogenů a toxických látek.


Na běžnou vanu se dává 3-4 kg soli, nejlépe čisté soli bez příměsí. Do roztoku lze přidat i MMS s hydrogensíranem sodným - 1 až 3 lžičky od každého roztoku NaClO2 + NaHSO4 (zložky MMS) nebo 40 až 120 kapek od každého, ale při aktivaci pozor na nadýchání koncentrátu!  (Maximálne používajte na kúpeľ 15+15ml aj to len v dobre vetranej kúpelni!)


Príprava s minimalizáciou nadýchania ClO2:

-Na prípravu potrebujete okrem zložiek MMS aj 2x 3dl poháre a 1 tanierik na zakrytie.

-Do jedného pohára nalejte 2dl studenej vody.

-Presunieme sa na balkón, alebo k oknu. Celú prípravu robte na balkóne, alebo na parapete okna!

-Nalejte NaHSO4 do prázdneho pohára, taktiež rovnaké množstvo NaClO2 a zakryte tanierikom.

-Vzdiaľte sa na 2-3minúty aby ste sa nenadýchali unikajúceho ClO2 s pod tanierika (pri dvíhaní tanierika zatajte dych a nedýchajte uniknutý obláčik ClO2).

-Po tomto čase zdvihnite tanierik a zalejte zmes NaClO2 + NaHSO4 (MMS) studenou vodou z druhého pohára.

-Takto pripravené aktivované MMS si vezmite do kúpelne a položte vedľa vane. Z pripraveného studeného roztoku sa ClO2 nebude odparovať v nepríjemnom množstve. (Náhodné vyliatie na koberec, textil ich môže odfarbiť.)

-Keď si už dostatočne užijete soľného kúpeľa 20-30min, tak vylejte pripravený roztok do vody/kúpeľa/vane a premiešajte, ale MMS soľný kúpeľ môžete robiť od vlezenia do vane...

-Odteraz začína MMS soľný kúpeľ v ktorom zostaňte MAXIMÁLNE 20 minút!!! Nikdy nie dlhšie!


Roztok MMS nalejte do vany těsně před samotnou MMS koupelí.


Vanu před koupelí vydesinfikujte MMS/CDS, buď postříkáním ze spreje nebo vytřením houbičkou.


Osprchujte vaňu a do pripraveného pohára s MMS roztokom namočte mokrú hubku/handričku a tou vytrite vaňu. Snažte sa to spraviť rýchlo a opláchnite si potom ruku aj s hubkou/handričkou (hubka môže meniť farbu, handrička sa môže trochu odfarbiť)


Mělo by stačit na desinfekci 20 kapek na čtvrt litru vody. Koupel děláme pouze 20 minut, ne déle! 20 minut koupel vytahuje patogeny a toxické látky z těla a pak se začnou toxiny opět pozvolně vstřebávat zpět do kůže. Stejně děláme i koupele v samotné MMS, jak jsem zde uvedl, jen bez soli. 

 

Koupele dělejte tak často, jak Vám vyhovují. U nemoci minimálně 2x až 3x v týdnu, u onkologického problému každý den. Např. 2x v týdnu se solí a jinak každý den v MMS. Pokud máte dost soli, klidně každý druhý den v soli, nebo i každý den.


Pokud aplikujete i klystýry a ženské výplachy s ClO2, pak je nejlepší tyto aplikace dělat před koupelí a večer před spaním.


Koupele v MMS jsou dobré v době viróz každý týden jako prevence a k tomu regulovaná a opatrná inhalace ClO2 a následné kloktání.A to hlavní. Dostal jsem od Aleše typ na čistou mořskou sůl za poměrně dobrou cenu. Když objednáte 2 pytle, je doprava za stejnou cenu, jako u pytle jednoho. Ale až Vám to přijde, rozdělejte balík hned u dvěří a uvnit jsou dva pytle. Jinak se strháte  :-)


Odkaz na mořskou sůl bez příměsí :https://eshop.techneco.eu/Sul/426-Mo%C5%99sk%C3%A1-s%C5%AFl-do-baz%C3%A9nu-24-kg