Informace o nás

Vzešli jsme z Facebookové stránky "užíváme CDS (chlordioxid solution)", kterou Facebook smazal při dosažení cca 12.500 členů. 

Naše skupina nebyla samotná, kterou Facebook smazal, spolu s naší skupinou FB smazal i některé další, jak české tak i např. německé skupiny, které se zabývali tématikou léčení pomocí ClO2.

Je vidět, že ClO2 má opravdu vysoký potenciál lidem pomoct, a proto je trnem v oku některým skupinám lidí, kteří mají jakýsi vliv na administrátory FB.

Současná,nově vzniklá skupina "Užíváme CDS" je zde - https://www.facebook.com/groups/www.uzivamecds.webnode.cz/

Naši uživatelé

jsou lidé, kteří přebírají zodpovědnost za své zdraví do svých rukou a ví, že uzdravení = detoxikace, očista a posílení imunitního systému. Díky tomu je schopno samo tělo a jeho samoléčebné mechanizmy, uzdravit se prakticky z jakékoliv choroby a ubránit se jakémukoliv postižení, či nakažení.

 

 

Historie projektu

Jako terapeut s praxí od roku 2004 se zajímám o uzdravování lidí, proč to je v mnoha případech možné a proč to v mnoha případech možné není. Informace o CDS2 ke mně mířila skrz MMS, ke které jsem měl intuitivní odstup a přes nápad A. Kalckera ClO2  zachytit ve vodě. 

 

Od původní slabší, méně účinné CDS vyráběné pomocí kyselin, jsme začali používat CDS, která je vyráběna stejně, jen za pomocí Hydrogensíranu sodného. Aktivace Chloritanu sodného Hydrogensíranem Sodným je stěžejní jak v chuti, čistotě, tak i v daleko výraznějších desinfekčních a detoxikačních vlastnostech výsledné CDS, kterou jsme pracovně nazval CDS2. 

Tento název se pomalu vžívá lidem do paměti.

 

Název "Užíváme CDS" vzešel z Facebookové skupiny stejného názvu.