Zkušenosti uživatelů CDS2 + fotodokumentace

Bradavice

Ahoj všem, chci se s vámi podělit o zkušenost s CDS2 a DMSO, jak se dají odstranit bradavice na nohách, aspoň v tomto případě to zabralo úplně perfektně, používal sem CDS2 koncentrát v kombinaci s DMSO, nejdříve sem na umyté nohy nastříkal CDS2 nechal chvilku působit po té sem na každou bradavici nanesl kapku DMSO, také nechal chvilku působit a po té opět postřik CDS2. Bradavice začali asi třetí den černat, což sem začal fotit tak nemám fotky, jak to bylo na začátku, ale už je vidět jak zabírá CDS2. Aplikace byly dělané pouze na noc před spaním a zhruba po 5/6 týdnech byly beze zbytku pryč. Fotky sem nedělal každý den a aji sem někdy zapomněl nebo sem nemohl dělat aplikace, a přesto to fungovalo. Takže asi tak nějak se dají odstranit.

 

 

 

Demodex

 

Krásný den všem,
Posílám ještě jednou fotky a popis léčby mého pejska.
Pejsek má za měsíc 7let a z toho 5 let, trpěl nemocí zvanou demodex. 5let jsem s ním běhala po doktorech, stálo mě to hromadu peněz a psovi se nemoc pořád jen zhoršovala, než zlepšovala. Při objevení MMS jsem nakoupila vše potřebné a začala s léčbou, která trvala cca měsíc. Dávala jsem 8x denně pít pomocí injekční stříkačky CDS v hodnotě 10-PPM po celý měsíc. Do rozprašovače na kytky jsem dala MMS v hodnotě 200 PPM a tím ho také 8x za den celý měsíc stříkala po celém těle. Dvě první fotky jsou v den, kdy jsem s léčbou začala, další dvě jsou asi cca po 14 dnech a pak poslední , kdy už je pejsek skoro zdravý. Ta poslední fotka kde má pejsek na krku ránu, která také byla způsobena demodexem jsme vyléčili jinak. Rozprašovač na to nezabíral, protože to bylo hodně hluboké. Rozprašovač zahojil ránu na venek, ale uvnitř stále zůstávala voda ne hnis ale spoustu vody…Takže měl na krku sice pak zahojenou ránu ale pod ní tolik vody jako asi golfový míček…Ránu jsem skalpelem rozřízla, vodu vymačkala a začala s léčbou. Natírala jsem tedy ránu 1x denně nezředěným MMS s DMSO. Vždy jsem namíchala asi jen 2-3 kapičky na tu jednu aplikaci. No a rána se cca do týdne zahojila tak, že v ní nebyla žádná voda a pejsek byl úplně zdravý… Když se tato poslední rána zahojila, s léčbou jsem přestala. To byla ale chyba, protože na venek se mi zdál zdravý, ale uvnitř ještě nebyl. Po nějakém čase jsem s ním šla k řece, kde se koupal a nastydl mi. Při oslabení imunity se mu udělalo opět pár pupínků asi 10, takže jsme celou tu léčbu podstoupily znovu, protože kdyby ne, tak by se mohla nemoc rozšířit do původního stavu na celé tělo a to jsem opravdu nechtěla. Tentokrát a to podruhé léčba byla důsledná do úplného vyléčení. CCA 14 dni pejsek pil CDS a 2 měsíce jsem ho stříkala z rozprašovače. No a je to už rok od poslední léčby a pejsek je krásný, zdravý a má krásnou hustou a lesklou srst. A jsem ráda, že se nemoc už nevrátila. Poučení kdybych první léčbu prodloužila alespoň o další měsíc a nepřestala hned po vyléčení, tak si myslím, že by se pejskovi nemoc při nachlazení už nevrátila. 

 

 

Lupénka

CDS2 v průběhu 5 měsíců občasného stříkání kamaráda na vozíčku. Předtím s tím chodil po dochtorech, tak i tak, lupénka i kdeco, ale výsledek nebyl.

 

Zranění psa, pokousání druhým psem.

Jana Koňaříková

 

Po napadení Yorkšírky jiným psem chrtem. 

Ta moje má 14 let a váží 2,5 kg. Po napadení ochrnula na zadní packy.

Hned po zakousnutí jsem aplikovala CDS2 2000 ppm + DMSO. ¨

Po týdnu začala pomaličku chodit a rána se začala hojit. 

Po 3 týdnech zcela zdráva,chodí nádherně,jen už nevyskočí na sedačku. 

Rána po 3 týdnech krásně zahojená. 

Dělala jsem postřiky každý den 2x, někdy 3x. 

Je to zázrak,že se z toho vylízala. Ještě,že mám doma CDS2 a SMSO. Veterinářce jsem neřekla nic. 

Říkala,že vzhled k jejímu věku to nevidí dobře,jenže nevěděla, že mám doma zázrak.

 

To měla vykouslé maso. Asi 3x3 cm. Pro tak malého pejska je to velké. Veterinářka chtěla jí to znovu naříznout jako novou ránu pokud se jí to nezahojí. Pro skeptiky můžu doložit zprávu veterináře.Na RTG měla vše v pořádku,jen velký hematom. Tím postřikem se to krásně hojilo. Jen ji udržet,aby si nelízalo bylo těžké. Celý týden jsem ji nosili. Musela být v klidu.