Zkušenosti uživatelů CDS2

Z debat ve FB skupině "Užíváme CDS (Chlorine Dioxide Solution)"

 

Afty

 • Michaela Konečná

My jsme potřením 500ppm odstranili afty v puse. Fungovalo to dobře.

 • Z E mailu

Zkusim si robiť aspoň obklady na kolena keď ako kojaca nemožem CDS užívat normalně. Inak dcera 9 mesačná mala v těle infekt, prejavil sa na těle mokvavými pluzgierikmi. Potierala som jej to CDS nezriedeným a krásně to vysušilo až úplně zahojilo. Dr sme to nevraveli, ta si myslí, ze zabrali antibiotika, ktoré nam dala. Tie sme ani nevybrali. Švagor rovnako starej dcere potieral v ústach afty, tiež zmizli. Keby sa vás niekto pytal tak vravim moju skusenosť. Možte posunuť ďalej nech sa ludia neboja děťom pomoct. Určitě lepšie ako pchat do nich ATB.

 

Angína

 • Raduš Zapletalová 

Očekávala jsem, že se mi to po 1 dni zlepší a po dvou naprosto vymizí. Po jedné noci mě to zbavilo bolesti a po dalším dni všech příznaků ihned to zastavilo všechny projevy angíny ! Abych byla upřímná, byla bych hodně šokovaná , kdyby to nezabralo beru to jako samozřejmost na všechno už.

 

 • Michaela Bordovská

Tak já kloktala tak 250ppm a trnul mi jen jazyk, jako bych snědla ananas, a pár hodin mi to trochu potlačilo citlivost chuť. pohárků, ale se sklovinou mi to nedělalo nic.
 

Akné

 • Andrea Křížková

CDS uzivam tri tydny. A to lehce - piju jen jednu davku rano a jednu vecer a anichz by to byl pravy ucel toho, proc jsem ho zacala uzivat, akne se mi po dvou tydnech neuveritelne zlepsilo!

 

Alergie

 • Lidka Mala

Jiříku vítej, dovolím si ti tykat, tak to v této skupině je. Pokud máš proti tomu něco ? Dobře jsi pochopil, jen malinká rada, všeho moc škodí a nevrhej se po hlavě. Já jsem momentálně na "rozcestí". MMS dobrá, CDS lepší, ale slabá, MMS2 dost dobrá (opatrně s ní, mám podezření, že ovlivňuje trávení), CDS2 zatím nejlepší. Alergie na těžké kovy je pryč půl roku, ale ještě náké zbytky v těle jsou, mám to asi v plicich, ledviny a játra teď dostávají docela zabrat, žaludek nic moc, takže teď hledám, jak to vybilancovat. Horší to není, ale nejlepší také ne, Ve čtvrtek si jdu pro výsledky krve, dám vědět. A kdyby jste mi někdo poradil svým názorem názorem, budu ráda. PS: Marta Foučoučková mě velmi zajímá.
 

 

Astma

 • Andrea Hviščová

U nás v nemocnici byl den vyšetření plic, tak jsem si šla taky dýchnout na spirometr (chodím na něj i na alergu. ale tenhle měl být přesnější) hodnoty jsem měla nad 100 %, za což jsem ráda. Povídala jsem sestřičce, že se snažím vyléčit si astma oxidem chloričitým. A ona hned opáčíla MMS? Ví o co se jedná a dokonce má i pár pacientů, kteří se tímto taky léčí. Tak mě to potěšilo, a hned jsem měla lepší den.

 

Bércové vředy

 • Lukáš Sehnal 

MMS nedávat, není tak čistá. Určitě použít CDS2 ale chce to od 1000ppm a více. Ze zkušeností na otevřené bércáky a dekubity pod 1000ppm nezabírá. Ale pak je to rychlovka. CDS2 do spreje a stříkat i 3x denně, podle toho jak to bude cítit, že jí to zabírá, jsou s tím velmi dobré zkušenosti. Odebírají ode mne asi 4 mudři, právě na tyto potíže a moc si to pochvalují.

 

Bolesti

 • Petra Petra Rabelova-Sušinova

Bolesti hlavy - od te doby co uzivam CDS2 tak me bolela hlava jednou a dnes byl asi hodne nizky tlak trikrat po hodine 50ppm a hlava prestala neuveritelne ja trpela nekolokrat do tydne bolesti hlavy a to ruzne bolesti bud jen pul hlavy nebo celo s ocima ....A kolikrat i tri dny v kuse a nic mi nedelalo dobre.Takze muzu pozitivne rict,ze to funguje na bolest hlavy.Zajimalo by me jak z takovych bolesti uz nejsou od sesti let me boli hlava a nikdo z doktoru mi nedokazali pomoci.Mam z toho dobry pocit.CDS2 opravdu funguje hlavne kdyz clovek si chce pomoci.Krasny vecer preji

 

 • Martinka Prihodova

Díky CDS2 a díky Lukáši Sehnalovi, nemám veliké bolesti hlavy,zad a nohou.

Ted doma funguju: uklízím,myji okna což jsem dlouho nemohla skrz bolesti.Ale když se můžu strhat,tak potom kmitání mne to všechno bolí,ale jinak když jsem v klidu tak už bez bolestí.Zatím užívám asi 14 dní,tak pak už by to mělo být lepší bez bolestí. Moc Vám všem tady děkuji

 

 • Eva Žabčíková St

Nějak mně ráno začalo strašně bolet za krkem a když jsem si to teď po osprchování postříkala CDS, pak DMSO a pak znovu CDS, tak do pár minut bylo po bolesti. Ještě to ani nebylo suché a už mne to nebolelo. Fakt neskutečné!!!!

 

 • Ála Mára Čeřeňáci

CDS mám namíchanej teprve 3dny...užívám ho teď preventivně,  již po třech dnech zmizela bolest v krku........pokud nebude jiná volba.....budu provádět koupele, jinak děkuji za Vaší odpověď...jsou to cenné informace.
 

Borelioza

 • Ota Nepilý

Výsledky léčby BORELIOZY různými metodami přípravy oxidu chloričitého. 1/ léčba boreliózy klasickou MMS s kyselinou citrónovou - po 3 měsících užívání žádné znatelné výsledky, ani výraznější ústup potíží, naopak silné překyselení žaludku a nezvládnutelné poruchy trávení a obrovský úbytek tělesné váhy a neschopnost přijímat stravu, kdy bylo třeba nasadit prostředky na obnovení žaludečních šťáv, po 14 dnech pauzy od této MMS s citrónovkou přešel pacient na užívání CDS2 a za 14 dní návrat do zdravého stavu po mnohaleté borelióze a artritidě. Lukáš měl pána, který hlásil uzdravení z boreliózy také po 14 dnech užívání CDS2. 2/ léčba boreliózy klasickou CDS trvala 3-4 měsíce, podařila se, ale léčba byla několikrát delší, jak se CDS2 3/ léčba boreliózy MMS s HCl podpořená informatiky Joalis, léčba se zadařila, ale byla na dlouhé měsíce + poměrně vyšší výdaje za přípravky Joalis. I po úspěšném přeléčení boreliózy se může borelióza ukrýt v kloubech, na které je třeba použít silnější koncentraci MMS a vtírat pomocí DMSO do kůže - aplikace spreji. ( Uvádím zkušenosti jednotlivých osob, nemusí to být obecné pravidlo, že u každého to bude účinkovat obdobně. Snášenlivost a účinky jsou mnohdy individuální záležitost a doba léčby se může lišit v závislosti na další zátěži organismu. Přesto, pokud jde o boreliózu a použití CDS2, zatím neselhala a vždy pomohla.)

 

 • Ota Nepilý

Ještě jedna zkušenost Borelióza a CDS2 ( předtím MMS a špatná zkušenost) Mnohaletá artritida a borelióza :

Mám další dobré zprávy ohledně používání nové přípravy CDS s hydrogensíranem sodným.
Paní, které se po třech měsících používání klasické MMS přestaly tvořit žaludeční šťávy a hubla,
( porucha trávení ), přešla na CDS připravenou z hydrogensíranu sodného a cítí se velmi dobře.Nové CDS užívá asi 2 týdny.
z mailu od dcery :

"Přestaly se jí tvořit žaludeční šťávy poté, co po 3 měsících užívání MMS na pár dnů vysadila.
prostě vůbec necítila hlad, extrémně zhubla a byla slabá a nebyla schopná nic strávit, takže
pila zel. a ov. šťávy a pak si nechala napsat nějaké prášky, které asi po dvou  týdnech pomohly,
časem se to zlepšilo, ale brala to dlouho. teď zkouší nové CDS a dobrý,"

"Od té doby, co má nové CDS, tak žádný problém. dávkuje a vyrábí si to sama a říká,
že artritida ani Borelioza už se neprojevují vůbec, bývala léta unavená a teď má poměrně
dost energie, vypadá hodně dobře... "

 

 • Eva Ryba Drábková 
Dobrý den. Ještě jednou chci poděkovat Valerie Bendová a ostatním za možnost užívat CDS2 při borelioze. Po delším období ukrutných zimnic (asi 10dní) přišla úleva. V pátek bylo na klinice potvrzeno, že se již nejedná o akutní zánět. Tedy trošku zmatek jak je možné popisovat symptomy,trvající přes půl roku, když není nález  Dovolila jsem se zeptat na názor na užívání CDS lékařky. Bylo to vyhodnoceno jako sebepoškozování a padl návrh na návštěvu psychiatra. 

S pamětí bych řekla, mírné zlepšení, nebo výrazné? Nevím, ještě jsem oslabená, ale už mi není zle.

 

 • Marcela Nováková

Hezký den!  Příběh je jak z čítanky, na webu borelioza můžete číst mnoho velmi podobných a přesto je každá borelioza jiná, těch pár jedinců, kteří se z toho nakonec vyhrabaly má také každý jinou cestu k uzdravení, není univerzaální návod. Chce to zkoušet a nevzdávat to, spoléhat se jen na sebe a tedy si vše poctivě nastudovat. Naučit se poslouchat svoji intuici. Lékaři se o borelioze neučí, směrnice mají zastaralé a pokud chce někdo léčbu podle nejnovějších poznatků, musí se objednat k specialistovi (Praha - Klubal, Bratislava - Ďurovská), který je soukromý a není to levné. Velmi komplikované je i stanovení diagnózy, jak bylo psáno výše, přímé testy LTT se u nás běžně nedělají a sérologické jsou jen testy protilátek, které nejen že jsou nespolehlivé, ale ve 20% pacientú s potvrzenou boreliozou LTT se ukazuje negativní. Na takto vratkých testech se diagnostikuje u nás, takže mnoho pacientů s boreliozou ani lékaři neléčí,  jelikož se umí před imunitním systémem i před lékařem skvěle maskovat a tedy lékař diagnostikuje zcela jinou chorobu, nebo dokonce pošle na psychiatrii, jelikož žádnou chorobu najít ani nemůže. Pacient může mít mnoho různých příznaků, které mohou vypadat jako zcela jiné nemoci (artróza, neuro potíže , únava, tinitus, brnění, třas, selhávání paměti, škrábání očí, bolesti zubů a mnoho dalších)... Borelioza pak tiše přejde do druhého, nebo třetího stádia a cestou může spustit další nemoce jako autoimunitní onemocnění, roztroušenou sklerozu, alzheimra, parkinsona a mnoho dalších.  Jak píše výše Roman patogeny  si vzájemně s ostatními koinfekcemi velmi inteligentně pomáhají, opravdu na velmi vysoké úrovni. Samotné spirochéty boreliozy mají spirálovitý tvar a zavrtávají se kam se dá, klidně i do buňky, kde se před vaším IS schvávají. Pokud nasadíte ATB jsou v nepřirozeném prostředí ale nechtějí zahynout a tak se snaží zacystovat (postaví si takové kulaté domečky) a vesele přežívají dokud ATB užíváte. Další formou jsou tzv. L-formy  ale také se shlukují do jakéhosi rosolovitého útvaru, kde jich je víc najednou. Proto je nutné k ATB nasazovat ještě antimykotika (aby si cysty nemohly stavět) a dále antimalarika (aby se jim již postavené cysty rozbíjely). Léčba by měla trvat ještě 60 dní po odeznění příznaků, jelikož  množící cyklus mají 28  dní - tedy 2 cykly léčby navíc.  Já jsem tuto léčbu podstoupila 20 měsíců v kuse u Ďurovské v Bratislavě, pomohlo mi to v tom, že jsem mohla chodit do práce, nikdo by na mě nepoznal, že mám boreliozu, ale stále jsem nebyla  bez příznaků. Peníze mi došly, na další léčbu bych si musela půjčovat. Tak jsem se rozhodla a přešla na CDS2 (domnívám se, že CDS2 je účinná na všechny typy stádia borelie i na cysty , domnívám se, že by spolehlivě mohla rozpouštět ty rosolovité útvary, jistě bude pokrývat i další koinfekce), dále jsem přidala antihelmitika a jaterní očisty, vysoké dávky vit C, koupele MMS a td.. Léčba trvala 3 měs. CDS2, potírání DMSO+CDS2 ještě to nebylo ono, tedy antihelmitika, další CDS2, koupele MMS stále, střídavě mega dávky vit. C.  Nyní jsem zdravá, ale za vyléčenou z boreliozy se prohlásím až budu rok bez příznaků. Jediné co mi zůstalo je snadné přesezení levé nohy, ale jsem bez bolestí kloubů, což byl příznak, který se mě držel nejdéle. Ještě to dolaďuji těmi očistami.  Domnívám se, že i současné nejnovější směrnice (ne naše, ale zahraniční) pro léčbu boreliozy zapomínají na léčbu antihelmitiky a proto jsou někteří pacienti "nevyléčitelní" a stále odkázaní na kombinaci ATB+antimalarika+antimikotika, dokud užívají, je jim jakž takž OK - borelie jsou schovánií v parazitech, na které tyto léky nemají vliv. Tedy velký byznys pro farmacii.

 

Z emailu:

Borelioza

Půl roku velké bolesti v kolenou, téměř nemožnost chůze. Antibiotika od MUDr nulový účinek. Sám proto doporučil ať vyzkouším na sobě (také užívá aby se nenakazil od pacientů). Provedl jsem celkovou detoxikaci pomocí Clarkie - tinktury 3 bylin, chytré houby a hlavně CDS2. Po 14 dnech už jen vzpomínka na velké problémy  :-) .

Stav nemoci jsem si zavinil hlavně sám tím, že jsem dlouhodobě vynechal prevenci, hlavně s CDS2. Už neudělám. Jinak doma všichni s chřipkou a já zcela zdráv a při síle, pravidelně  :-D .

Také potíráním obličeje neředěnou CDS2 1x denně jsem se zbavil červených skvrn a loupající se kůže - dlouhodobý problém.

Rada pro tento způsob léčby - informujte, ale nikomu nenuťte, protože se vždy obrátí proti vám.

Pochybovači ať si trpí dám a melou nesmysle. Nám stačí ke štěstí že jsme zdrávi a že je přežijeme¨:-)

 

 

 

Bradavice

 • Ota Nepilý

Petro, pokud bys to chtěla rychlejší, musela bys znaménko stříkat nebo potírat velmi silným roztokem MMS, nebo rovnou koncentrátem bez přidané vody. Pak je to účinnější. Jen u koncentrátu musí dát člověk pozor na zdravou kůži tím, že ji potře vazelinou, nebo musiš koncentrát MMS během 3-5 minut omýt vodou. Znám člověka, co měl bradavic hodně, po celém těle a dva měsíce, každý den dělal koupele v MMS ( 200-300 kapek na vanu ) a nakonec mu bradavice po celém těle také zmizely, ale trvalo to dlouho. MMS s hydrogensíranem je znatelně silnější, jak s citrónovkou, a výrazně silnější, jak s HCl.

 

Candida

 • Lidka Mala

Monika Nyklíčková nám tu napsala velmi cenné informace a pro mě mnoho potvrzení, že to tak opravdu je. Toto zbavování se těžkých kovů mám osobně za sebou, můžu potvrdit, že kandida s tězkými kovy úzce souvisí a vlastně kandida je "menší" zlo pro tělo, při eliminaci dopadů těžkých kovů na organismus, kterých se opravdu tělo samo není schopno zbavit. Právě to je rok, kdy jsem se pomocí řady MMS a CDS selektivně této zátěže úspěšně začala zbavovat, zvláště pak alergie na nikl (10 let každý den jsem musela brát antihistaminika (prášky na alergii) bez léků na alergii jsem nevydržela ani jeden den. Nicméně člověk opravdu do sebe denně dostává těžké kovy i z potravin, hlavně z kupované zeleniny a i z celozrnného pečiva! A právě Monika nám to zde krásně popsala, málokde se o tom píše. Všechny amalgámy mám vyměněné a zuby opravené, toto trvalo 3 roky, jak M. uvádí, nelze to provést naráz, opravdu se mi projevovaly silné reakce krádce po odstranění jedné plomby (v mém případě alergické otoky obličeje a jazyka, silné brnění a svědění). Dnes už nepotřebuji MMS1,2 ani CDS1, stačí mi na to 1x denně na noc dávku CDS2 a přes den doplňování B vitamínů, C a vápník, hořčík zinek. Takže CDS2 je zásadní průlom odstranění těžkých kovů z mého těla a zbavení se alergie na těžké kovy. A nejenom to. Dnes už žádné léky nepotřebuji užívat.

 

Dekubity (proleženiny)

 • Daniela Fabianová

Ahoj,rada by som napisala pozitívnu skusenost s Cds2 koncentr.,ktory som dala na aplikaciu človeku ,ktoreho som spoznala v piatok,keď som mu to odniesla.Bol na prelezaniny pre jeho matku.Na tretí deň mi napísal,že citujem,,Veľmi pekne vám ďakujem za tú vodičku na preležaniny-jej účinky sú neuveritelne,".Nasledne som mu volala-rana o 1,5cm menšia a vraj sa mu zda,ako by sa zacala vytvárať nova koža:) Len mi je ľúto,že nemam foto ...Velmi sa teším

 

Detoxikace

 • Josef Zaoral

Já piju 2x denně 50ppm cca 14dní. Hned třeti den se projevil detox - bolest hlavy, citlivost kůže, rýma ... cca po 3. dnech to odeznělo. Řekl bych že reakce organismu na cds2 může být různá. Záleží na tom, s čím se clo2 potkává... je to detoxikace ... tj. proces kdy se tělo zbavuje toxického odpadu. Určitě je dobré to podpořit - vlákninu, odlehčit stravu, více vody, případně klystýry, více pohybu (poceni), případně sauna, lymf. masáže. Ale nejdůležitější je naslouchat vlastnímu tělu. Má svojí moudrost a řekne vám.

Veliké díky Lukáš Sehnal za vstřícné jednání a jeho rady jak CDS2 užívat . Ve čtvrtek jsem vyzvedla balíček s CDS2 na poště a od pátku jedu očistu. Po první dávce CDS2 jsem během asi 10 min zaznamenala lehké lupání v nose a pomalu se mi začala spouštět rýma, podotýkám že jsem nebyla nachlazená a CDS2 začala užívat z jiného důvodu. Zhruba po 4 dávce jsem CDS2 jsem začala pociťovat že se mi nějak lépe dýchá nosem, což jsem předtím neznala , před cca 15 lety jsem prodělala silný zánět dutin ( punkce) a od té doby se mi hůř nosem dýchalo. Je to jako zázrak mít volný nos. Mám za sebou teprve druhý den očisty,ale už teď cítím na svém těle obrovské zlepšení. Cítím se nabitější, uvolněnější, lepší se mi zrak, hlava se mi nemotá. Jupíí

Lukáš Sehnal 

Evo, díky za zkušenost, jsem rád, že CDS2 funguje nad očekávání. Nezapomeň každý den po dobrání dávky CDS, doplnit vitamíny, zejména vit.C. Kup si Kustovnici Čínskou (Goji) a každý den sněz asi 40plodů, pořiď si nějakou zelenou superpotravinu jako modrozelenou řasu, ta má velmi široké spektrum živin pro celé tělo a harmonizuje všechny žlázy s vnitřní sekrecí.

Mad Mike 

toto isté som zažil aj ja a to som si pri úplnom zablokovaní nosa musel vyplachovať nos slanou vodou tak 1-2x do týždňa... (niekedy častejšie...) pol roka neviem čo je to prechladnutie, alebo chrípka... (pol roka mám cds...

Petra Cibulková 

Lukáši, díky, nedoplňovala jsem CDS vitamíny atd a cítila jsem se vyčerpaná...dala jsem si pauzu...a ted vím, kde jsem udělala chybu...

 •  

Petra Petra Rabelova-Sušinova 

Nečetla jsem příspěvky, takže nevím co ti vše poradili. Osobně po měsíci užívani Cds2 mě měsíc bolela hlava, akorát po třetim dni užívani boleli mě játra dva dny jsem ležela a hlava mě bolela několikrat do týdne a křece v žaludku vystřelovalo to pod žebra až k játrům. Hlava mě měsíc po tomhle nebolela. Křeče už nemám. U Lukáše když mě léčí, nebo ja sama a přiloží tachyon kameny na hlavu, hodně to cítím i na játrech, nikde jinde. Moc mi to pomáhá tachyon léčení. Jo pak jsem Cds2 vynechala asi na dva měsíce a tento měsíc opět bolesti i se zvracením takže mi to na hlavu pomáhá. Hodně pít vody, vypiju tak litr ale při užívání Cds2 aspoň 3 litry. A na rýmu, ať je to jak chce, mě to pomohlo, stříkala jsem si do nosu CdS2 uz jsem ani necítila a úplně zacpaná jedna dírka pomohlo. Mé zkušenosti i Amálce dceři jsem stříkala do nosu a pomohlo. Každý den si tím na tampon umývám 2krát denně obličej i pigmentové skvrny nemám a celkově se cítím báječně. Krasný den!Vše užívám intuitivně a pomáhá mi to papa.

 

Diabetes

 • Helena Dusilova

Dobry den zdravim a musim se a rada podelit o dobrou zpravu CDS pila jsem zatím tri tydny cukrovka se zlepšila ze jsem snížila davky inzulinu postupne o polovinu a infekce co se mi opakovali se prestali delat .

 

 • Edita Dita Mandakova

Ahoj je to zlepšené GMT čo som mala pred tým 3,6 mám 1,7 má byť do 0,6 . Mala som zvýšený cukor - je OK aj iné parametre, ktoré boli zvýšené sú dobré takže pokračujem a vari sa to postupom času ešte zlepší.

 

 • Ze Skype

Dnes bola mama na tej kontrole cukrovky a tak ti idem oznámiť, že výsledky sú pozitívne

Nie som medik, nevyznám sa v tých ich skratkách no doktor jej oznámil zlepšenie a napísal jej to aj do karty ..

Takže fajn

Pila postupne až do cca 100ppm , stravu neupravovala vôbec keďže jej cukor šiel miestami až moc dole ... pre skúsenejších napíšem hodnoty predposlednej kontroly - glyk 9,1 a teraz po jedenásť dňovom pití CDS2 mala hodnotu 7,1... deň pred odberom krvi nepila CDS2 vôbec, čo je zaujímavé, tak hodnotu HBA1c mala predtým 8,5% a teraz mala 7,5%. Zaujímavé je to práve preto , lebo : ,, Domácím měřením glykémie glukometrem, zjistíme pouze momentální stav hladiny cukru v krvi. Tento aktuální stav můžeme ovlivnit krátkodobou dietou, nebo hladověním (např.přes noc apod.) nebo dodržováním přísné životosprávy několik dnů před odběrem krve. Na rozdíl od toho výsledek měření HbA1c, ukazující hladinu glykémie za 4-6 týdnů zkreslit nelze a odráží schopnost (nebo i neschopnost) nemocného dodržet základní pravidla diety a životosprávy. HbA1c je proto stále považován za nejdůležitější parametr kompenzace cukrovky. "

 

 • Lukáš Sehnal

Další zkušenost!!!
Pán 42 let, cukrovkář silná nadváha, potíže s pohybovým aparátem.
Po dvou 3 týdenních kůrách CDS2 je nyní zcela zdráv, všechny hodnoty cukrů v krvi na normálu, bez farmak, pohyb bez bolestí a zhubnul 20 Kg!!! Skvělé, CDS2 boduje!!!

Domácí zvířata

 • Mia Trojanová

Hezkou sobotu všem....nedávno jsem se tady ptala, jak pomoci kočičkám...dostala jsem hodně rad a nakonec jsem prostě a jednoduše na dno misky nalila CDS2 a dolila vodou...jen tak od oka.....první dva dny byla mistička vylízaná do sucha a po pravdě moje kočičky už druhý den byly v pohodě...veškeré příznaky kočičí chřipky vymizely a číči dnes sem tam jenom kýchnou.
Tak miciny jsou teda OK, za to já, která v pondělí po čtyřech letech bez práce nastupuji do pracovního procesu mám chřipku jako hrom a CDS2 už na mě nezbyla....ach jo.

 

 • Andrea Hviščová

Postřehy z mého okolí:
*pejsek, co měl boláky v uších,už je na tom lépe, kolegyně říkala, že je veselejší a jaksi ožil, už si na ty uši nechá v klidu sáhnout, takže pokračují dál v léčbě (nemám fotodokumentaci)
 

 • Lukáš Sehnal

Mám paní se psem s velmi rozrostlou rakovinou a ten pije 200ppm z misky. Do tlamy dostává stříkačkou 300ppm. Zvyknul si a přijímá to vpoho. Už měl být 3 týdny pod kytkami a stále běhá, žere, hraje si a nádory se v celém těle změnšují, kromě jednoho, toho primárního.

 

 • Pavluška Šindelářová

Přeji krásný den:-)!!Musím vám napsat můj prozatimní úspěch:-)!!V akvárium se mi objevila řasa,které jsem se nemohla zbavit nevím o jaký druh jde mám 120 litrové akvárium tak jsem přidala do vody CDS2 asi tak necelou deci neředěný co mám od Lukáše dva 10 l.kbelíky jsem vyndala neboli vyčistila dno dva dala nové s CDS2 a řasa se už nedělá a rybičky jsou v pořádku!!Voda je průzračná tak je to druhý den uvidíme za dýl:-)!!A jinak co mi zbyde s pití zalévám s tim i kytky a jsou nádherné:-)!!Přeji všem úspěšný den:-))))

 

Dýchací ústrojí

 • Pavoll Greguškaa 

mne sa po druhej tretej dávke vždy vyčistí nos aj celkové dýchanie, pričom sa vôbec nezameriavam na nos takže si osobne myslím, že žiadny extra protokol netreba, stačí ak riediš 2000ppm a nos budeš mať taký čistý že až.

 

 • Lukáš Sehnal

Z E-mailu

Užívám Vaše CDS2 již od srpna i s manželkou. Je mě 84 roků a trpěl jsem v podzimním období na záněty průdušek a opary. Zatím se cítím dobře a přestal jsem i kašlat. Mám dojem, že se zlepšila i funkce prostaty. Užívání mě nečiní potíže, naopak cítím se velmi dobře. Děkuji a těším se na spolupráci.
Srdečné pozdravy Lubomír K

 

 • Peter Blava

mne sa stratil chronicky kasel po par tyzdnoch uzivania CDS. 20 rokov uzivania liekov, ktore nezabrali, vyriesil nejaky liter CDS. A vedlajsie ucinky? No z tych liekov boli, ale pri CDS su zanedbatelne. Nejake vymlatene mineraly a vitaminy sa lahko doplnia. Aj to nastava az po mesiacoch uzivania. Bezna kura na par dni, tyzdnov nesposobi vacsi problem.

 

 • Lukáš Sehnal

Peter, od malička jsem trpěl na bronchitidy a záněty průdušek. Vždy když byl jakýkoliv infekt, tak jsem si mohl být jistý že se to přehoupne v zánět průdušek a štěkavý kašel se silnou dolestí na hrudi. Později, když jsem se uzdravoval, tak se mi záněty vracely jeden za druhým. Říkal jsem si : Léčím se a jsem pořád nemocný. Tyto záněty však nebyly ty samé a neměly stejný průběh, jako když jsem stonal. Vždy trvaly tak 3-5 dní a pak konec. Pak mi došlo, že tělo se skrz tyto krátké a prudké zánětlivé stavy zbavuje hluboko uložených toxinů ve tkáni průdušek. Tyto "nemoci" , které provázejí léčení jsou takové nemoci pozpátku. Jako bych prodálával nemoc naopak. Jako bych se vracel časem a zdravím zpět. Tělo to, co vyloučí ve formě zánětlivého hlenu nemá šanci jinak z těla dostat, než takto. Formou zánětu dostane tělo ven toxiny a škodlivé látky, které jinak nemá šanci dostat ven. Tedy tyto příznaky tělo samovolně vyvolá, ale jen tehdy, když na to má energii a je si jisté, že se zánět nezvrhne v něco horšího, neřízeného. To jsou moje zkušenosti.

 

 • Peter Blava 

pitie aj malych davok cds2 spusti odhlienovanie tela a uz po par dnoch je nos cisty a zrazu citim vone, ktore som dlho nevnimal. Pozor nevdychovat vypary silneho koncentratu, len jemny nadych z dennej davky staci. Inak hrozi poskodenie sliznic.

 

 • LuckaLucie

Zkušenosti: Dcera 5let- zahleněná, pokaždé,kdy měla v minulosti tyto stavy,špatně se jí dýchalo a spalo. Přisuzuji ukládání hlenů, ucpaný noc, těžko se jí odkašlávalo. Nyní bez problémů-spí, hleny odkašlává, často smrká. Já silný kuřák to stejné. Dcera 7let- problémy s tvrdou stolicí-maminky ví co to pro dítě je , pozdní usínání, cysty na ledvinách - zatím bez zjištění parazitárního výskytu- genetika hotová, verdikt dědičnost- nyní stolice bez problému a pláče,klidný spánek, rozbor krve a moči 23.9., o výsledky se podělím. První 2 týdny užívání CDS 25ppm, nyní 50ppm. Večer se dopujeme ovocem, pijeme vodu ochucenou čerstvým ovocem včetně slupek-mám za to,že se z nich uvolní dosti vitamínů.Jiné doplňky vitamínů nedávám.

 

 • Ppojistka Dáša Pařízková

Já jsem záhadným způsobem tento týden také prochladla, včera ucpaný nos a celodenní tlak a bolest čelních dutin, takže jsem si dala každou hodinu štamprličku do 3 dCl vody a vypila a co tři hodiny inhalovala, dnes si říkám, jestli to včera byla pravda, JSEM V POŘÁDKU A NOS ČISTÝ

Erytém

 • Zuzana MataHari Tomčalová
Babička, 80 rokov, diabetička, obezita, na spodnej strane prsníka a pod ním erytém s pľuzgiermi, zrejme zaparenina, vyzeralo to až ako popálenina, takmer do fialova, veľkosť cca 30cmx15cm: koncentrovaný CDS2 zriedený s vodou 1:1, prvé dva dni postreky 5x za deň, potom 3x - erytém krásne ustupoval, po týždni koža pekne bledá, zdravá, na moje odporúčanie už len ošetrovaná kokosovým olejom proti zapareninám

 

 

Exem

 • Eva Majercakova

Moja 5 rocna dcerka ma ekzem pod kolenom - pije CDS2 3x denne a striekame 600ppm. Po 3 tyzdnoch (je len velka skoda, ze som to neodfotila pred branim) je tonadhera ekzem nevidno urcite v tom budem pokracovat :)))

 

 • Ota Nepilý 

Díky za zprávy. Vím, že atopický ekzém to hodně zlepší, také mám kamaráda, který to aplikuje a mluví o výrazném zlepšení. Ale problém je v tom, že CDS2 může vlasovce zahnat jinam a Ti mohou nakonec způsobit jiné potíže na jiných místech, nebo se po čase objeví atopický ekzém znovu.

 

 • Richard Filipk Numerolog

já atopický ekzém, bral jsem asi 4 měsíce - ekzem na 80 % ustoupil, švagr - v únoru mu diagnostikovali rakovinu prostaty - začal brát CDS v kombinaci s mms2, během 2 měsíců nález výborný, ustal v braní a nález se zhoršil, nasadil opět léčbu a nálezy opět změna k lepšímu - je to lékař, podotýkám, ale nikde o tom moc nemluví,ne všude by s setkal s pochopením

 

 • Lukáš Sehnal

Podle mého názoru a zkušeností je CDS2 čistější a mnohem účinnější než původní forma ClO2 - MMS s kyselinou citronovou. Na všechny způsoby aplikací. Pokud někomu nezabírá, je dobré postupně navyšovat koncentraci na únosnou mez. Svou čistotou CDS2 předčí všechny formy MMS. Můžeme proto navyšovat až na 300ppm pro vnitřní užívání a na kůži jsem si pravidelně aplikoval i 2000ppm, méně mi na ekzém nezabralo.

 

 • Iva Dalecos

Jj, budu se opakovat, ale mám 2000ppm ve spreji v koupelně na umývadle a po umytí jsem si přestříkala ruce a opravdu za pár dní ekzém odešel. Opravdu stříkej, uvidíš, pomůže to hodně. Mně to ukázal poprvý Lukáš, proto jsem neměla obavy z tý vysoký koncentrace.

 

 • Richard Filipk Numerolog

já atopický ekzém, bral jsem asi 4 měsíce - ekzem na 80 % ustoupil, švagr - v únoru mu diagnostikovali rakovinu prostaty - začal brát CDS v kombinaci s mms2, během 2 měsíců nález výborný, ustal v braní a nález se zhoršil, nasadil opět léčbu a nálezy opět změna k lepšímu - je to lékař, podotýkám, ale nikde o tom moc nemluví, ne všude by s setkal s pochopením

 

 

Glioblastom

Vladimír Urbánek

 

Glioblastom -vlastní zkušenost s tímto onemocněním
Toto píši s časovým odstupem přibližně patnácti měsíců,kdy už jsem si mnohé věci ujasnil a nejsem už v časovém  a psychickém stresu  jako na počátku a alternativní léčba kterou jsem si naordinoval zabrala o čemž svědčí výsledky z MR absolvované s tříměsíčními odstupy ,pokaždé bez pozitivního nálezu. Může to vypadat,že jsem bral hodně věcí najednou a chaoticky,ale nemohl jsem tušit zda z toho něco zabere  a žádné informace k léčbě glioblastomu ,kromě negativních zkušeností pacientů nebyly a nejsou k dispozici.
Začalo to tím,že jsem začal zakopávat  na schodech a ztrácet rovnováhu doprovázenou brněním v končetinách.Ve FN v Ostravě měli nejdříve podezření na mozkovou příhodu,což CT a následná MR vyvrátila  a diagnóza byla mozkový nádor s doporu čením na okamžitou operaci. Naštěstí se nádor nalézal v místě,které se operovat dalo.
  První operace proběhla v červenci 2015.V nemocnici jsem měl dost času ke šmejdění na internetu  .Mimo jiné jsem narazil na přenášku doktora Andrease  Klackera a jeho zkušenosti s použitím MMS a CDS .
O MMS jsem už věděl dříve,dokonce i zkoušel,ale měl jsem problémy s jeho pravidelným užíváním per oral.Taky jsem objevil kyblíkovou metodu výroby CDS2 Oty Nepilého.
Jelikož jsem po operaci měl úporné bolesti hlavy ,na které nezabíraly žádné léky,moje první akce po návratu ze špitálu bylo objednání chemikálií od Fichemy a výroba CDS2.Ve Fichemě jsem přibral i DMSO ,jelikož jsem se dočetl o lepším vstřebávání ClO2 přes pokožku.
Světe div se, hned po prvním použití CDS2  v koncentraci přibližně 2000ppm v kombinaci s DMSO postřikem na hlavu a končetiny bolest ustala a já se více než po 10-ti dnech normálně vyspal a používal tuto metodu jednou až dvakrát denně a veškeré utišující prostředky a kortikoidy jsem zlikvidoval.
Nález z histologie už tak optimistický nebyl.Glioblastom grade IV s problémem necitlivosti na chemoterapii.Takže jsem začal pátrat po internetu o možných příčinách vzniků rakovin a začal dělat opatření .Odkyselení organizmu,odstranění cukru a výrobků s cukrem,změna jídelníčku na syrovou zeleninovou stravu,šťávy,dieta podle Budwigové atd.Zároveň jsem si nechal udělat diagnostiku na přístroji Oberon a začal docházet na frekvenční terapii Zaper kvůli cizopasníkům(nikdo neví ,co je vlastně příčinou vzniku Glioblastomu).
.Nechal jsem si udělat i test na homocystein,který byl v normě.
Podstoupil jsem na onkologii ve FN v Ostravě ozařování a chemoterapii(doktoři dovedou člověka vystrašit, a co kdyby to náhodou  zabralo,jak říkal lékař).Naštěstí jsem bral jenom lehčí formu chemy ve formě tabletek(Temozolomid).O alternativní léčbě samozřejmě nechtěli ani slyšet ,ani diskutovat s tím,že jde jenom o vytahování peněz z pacientů bez pozitivních výsledků.
Po třech měsících znovu na MR ,kde se ukázalo,že z malého zbytkového ložiska,které tam zůstalo znovu začal nádor narůstat zhruba do trojnásobné velikosti.Z toho bylo jasné,že zázrak se nekoná a klasická léčba(ozářky+chema) nezabrala ale  naopak, opětovný růst nádoru podpořila. .Kromě vypadaných vlasů a popálenin neměla jiný účinek.
Byl jsem neurochirurgem postaven před otázku,zda podstoupit další operaci k odstranění rozrůstajícího se ložiska. a bylo mi doporučeno si dát všechny své věci do pořádku v případě neúspěchu zákroku.Nicméně nebylo nač čekat a rozhodl jsem se riziko podstoupit.
Takže začátkem prosince 2015 jsem nastoupil k další operaci(z čehož se vyklubaly nakonec dvě s odstupem dvou dnů.
Naštěstí vše dopadlo celkem dobře, jen malé postižení hybnosti levé strany,což jsem celkem rychle rozcvičil , problém s krátkodobou pamětí a prostorovým viděním a mírnou dezorientací (byl jsem schopen zabloudit i ve vlastním bytě,natož někde venku),což bylo vzhledem k neradostným vyhlídkám celkem přijatelné a mělo by se snad časem zlepšovat.
Alespoň že jsem na neurochirurgii měl dost času na surfování po  internetu,kde jsem narazil na forum s  příspěvky o CDS a na besedu s Vladimírem Kafkou  (Duše-K)-všem vřele doporučuji shlédnout.
Takže teď něco k alternativním postupům, které jsem čerpal hlavně z fora na FB o MMS a CDS.
-jak jsem se zmínil,používám CDS2 v kombinaci s DMSO jako postřik na hlavu a na končetiny podle momentální situace tak 1-2 krát denně,většinou ráno a večer
-dále si dávám vitamín C s rajčaty podle pana Hromady 3krát denně tak asi 0.5-1dcl(návod na výrobu byl rovněž na FB)
-zkouším taky Fénixovy slzy(dávkuji tak 10 kapek 3 krát denně,extrakt z Lesklokorky lesklé,
-potravu bez cukru,kávu vůbec ne a snažím se vyhýbat potravinám způsobujícím okyselení organizmu
-kromě toho  jsem docházel jednou týdně na frekvenční Metaterapii(Oberon) po 90-ti minutách                        
-vitamíny s Ca , Zn,Mg,K atd.
-jednou za měsíc si dávám dávku tvarohu se lněným olejem podle Budwigové ,hodně česneku atp.
A teď lahůdka pro nás Ateisty:
Narazil jsem na Webu na besedy a přednášky s Petrem Chobotem,kde jsou i meditace na celkové zlepšení zdraví a organismu(i jiná témata),které čerpají ze zkušeností indiánských šamanů z Peru (rádio Free-planet.eu),které vysílá denně od 17:30.
Takže  i ráno asi tak na hodinku  pouštím nahrávky a medituju.Můžu konstatovat,že mi to velice pomohlo .
Každý den jsem dělal pěšky asi tak 4-5 km ke zlepšení kondice a  hybnosti.
Po třech měsících jsem byl opět na MR a výsledek je takový,že na mozku není žádný další nález.
Dále  jsem byl v lázních se zaměřením na konviktivní poruchy(Klimkovice),kde jsem se  dal  hlavně fyzicky  dokupy .Porucha periferního vidění a paměti ustupuje na můj vkus ale velice pomalu.Ale vzhledem k tomu ,že  prognoza na začátku nebyla vůbec optimistická , myslím ,že jsem na dobré cestě.
Na facebooku jsem konečně našel i člověka,který ůspěšně bojuje s Glioblastomem .Zvolil jinou metodu ,ne tak chaotickou ,jako já a úspěšně se Glioblastomu zbavil.Bral Fénixovy slzy (THC) jako kapky do nosu s DMSO.Excelentní .Takže další možná metoda a daleko průkaznější.Ale každý pozitivní výsledek se počítá.Nejdůležitější je si zachovat dobrou mysl a nepoddávat se pesimismu.I když čekání na výsledky MR jsou pěkné nervy.
Snad tato moje zkušenost někomu bude k prospěchu .
17.12.2016               Vladimír Urbánek

 

Gynekologické problémy

  Johi Shakti Máta       

Výplachy CDS2 na gyn. problémy pravděpodobně dovezení prvoci či paraziti z ciziny, moře, bazény, přírodní lázně.. Dnes se na gyn. s hledáním příčin nezabívají, na všechno je Macmiror a když nepomůže tak smolík. Po dvou aplikacích byly pryč všechny problémy, které nevyřešily ani přípravky z lékárny ani lékař.

 

 

Herpes

 

Taťana Žejdlová 

Na opary jsem trpěla docela dost, měla jsem opar tak jednou do měsíce. Začínající opar jsem potřela několikrát CDS2 o síle asi 2000 ppm a do druhého dne jsem o něm ani nevěděla. Objevil se mi po čase ještě jednou, aplikace CDS2 opět spolehlivě zabrala a nyní mám už skoro rok klid bez oparů - takto spolehlivě mi ještě nikdy nic nepomohlo. Vnitřně jsem užívala párkrát asi 25 ppm, ale ne v souvislosti s opary. Na opary jsem trpěla docela dost, měla jsem opar tak jednou do měsíce. Začínající opar jsem potřela několikrát CDS2 o síle asi 2000 ppm a do druhého dne jsem o něm ani nevěděla. Objevil se mi po čase ještě jednou, aplikace CDS2 opět spolehlivě zabrala a nyní mám už skoro rok klid bez oparů - takto spolehlivě mi ještě nikdy nic nepomohlo. Vnitřně jsem užívala párkrát asi 25 ppm, ale ne v souvislosti s opary.

 

 

Chřipka

 • Václav Šubrt

V neděli na mě skočila chřipka jako prase. Začal jsem pít CDS2 - cca 140-150ppm. Popíjel jsem včera celý den a dnes: chřipka zastavena, prostě bomba.

 

Michele Debieux

No měli jsme od září už 4x chřipku, vylecena za pár dní bez použití léků a bez vnitřního užívání cds2. Samozřejmě je potřeba zvýšit imunitu, odcervit odkovit atd. Pro mě je to úspěch, neb kdykoliv předtím jsem se davila kašlem celou zimu 

Kašel

Neumím si už život bez prostorovych inhalaci mms představit. Od září už mám po 4 kašel, vždy jsem s praskama a antibiotikama a sirupama zápasila s kašlem minimálně 6 týdnů. Metodou těchto inhalaci se zbavím kašle do 5 dnů a do lékárny nechodím 
 

Klouby

 • Ppojistka Dáša Pařízková

ještě dodám jeden podstatný poznatek, zakoupila jsem DMSO, asi rok jsem měla potíže s kolenem, návštěvu lékaře jsem stále odsunovala, až bude nejhůř :-))jak poznat, kdy je nejhůře?? Toť otázka, koleno denně nateklé, přeskakovalo, bolelo. Tři dny mazání DMSO a CDS2, otok zmizel, bolest téměř žádná,,prakticky o něm nevím, takže doporučuji na ty klouby,  jak jsi zmínila :-)) chce to zkrátka zkoušet, co tělu prospěje :-))

 

 • Dirk Dirk

Zdravím všechny. Na CDS nedám dopustit léčím tím všechny své neduhy. Nicméně se mi podruhé podařilo vypátrat na mém vlastním těle, že po delších kůrách a vyšších koncentracích (250 ppm), které jsem právě úspěšně doužíval na zánět průdušek, mám problém s kolenním kloubem. Poprvé před rokem, kdy jsem, ač nerad, musel vyhledat bílé pláště a nechat si udělat obstřik, který druhý den zabral, no a právě dnes se koleno začíná opět velice nepříjemně ozyvat. O něco málo na jiném místě, nicméně zkušenost z minula je taková, že se bolest rozleze po celém kloubu. Nikdy jsem s klouby problémy neměl, ledviny jsou ok, protože se neozývaly ani po kůře 250 ppm x 5 dní x 8 dávek. Jinak s cds byla v mém okolí vyléčena dlouhodobě nemocná achilovka, opět dlouhodobě bolestivý ramenní kloub, anginy, chřipky, různé záněty, těžká borelióza, hrůzu nahánějící bulka v prsu velikosti placatého golfového míčku atd.

Pokud máte radu, názor, zkušenost; prosím o ni... Jiří

 

Kojení

Pekny den vsetkym! Kamaratka je cca v 2.mesiaci tehotenstva a "nieco na nu leze". Co a ako moze v tomto stave uzivat-pouzivat, aby zabila virusy/bakterie? Ma niektora mamicka skusenost? Dakujem.

 
 • Ota Nepilý 
Když se použije CDS2/MMS s hgs v počátcích, při nástupu virózy, je mnohem snažší se ji zbavit, jak když se viróza rozjede, stačí mnohem méně a krátkodobě užívat - inhalace, kloktání, pití, koupele, potírání kůže CDS2. Také je oxid chloričitý v nízkých a středních dávkách mnohem čistější a bezpečnější, než ATB, či jiné léky, které zanechávají toxický odpad v těle.

 

Krevní tlak 

 • Edita Dita Mandakova

Inak tlak mi to upravilo behom týždňa !!!

 

Laryngitida dětí

 • Daniela Rybka

Poprvé jsem dala CDS2 Adélce 2roky, když začala mít laryngitidu, je to asi měsíc zpátky, bohužel asi na ni bude trpět, ale nemá ji naštěstí v záchvatovité formě, kdy se dítě dusí. Má jen během dne a v noci štěkavý kašel bez dušení. Před tím cca měsícem jsem dostala první CSD2 a Adélka zrovna prodělávala laryngitidu, úporný kašel hlavně v noci, vysoké horečky. Takže jako první v rodině ji začala užívat ona , prostě jsem v to věřila. Řešila jsem hlavně množství dávky, protože malá toho moc nevypije a 100ml každou hodinu nepřipadalo v úvahu. Po konzultaci s Lukášem S. jsme to upravili na 1ml 500ppm do 20-25ml džusíku 10dávek co 1hodinu. Dávám ji to do džusíku, aby mi to vůbec vypila. Nemůže to být každý džus. My dávali Hellou jablkový bez kys.citronové a antioxidantů. Po tom jednom dni pravidelného užívání byl druhý den obrat k lepšímu, horečky ustoupily, spustila se velká rýma a kašel se ze suchého dráždivého změnil na vlhky, což odpovídá hojení. Od včerejška má malá má opět štěkavý kašel, ale jen občasný, horečky jen zvýšené. Takže po měsíci ta forma laryngitidy není tak silná. Od včerejška opět popíjíme CDS2, tak snad se imunita zase rychle nakopne. Chci začít dělat koupele v nové MMS, protože to děti lépe přijímají přes kůži, jak mi bylo vysvětleno a ještě více šetrnější pro děti a inhalace. Jen ji ještě nemám doma. A pak by asi bylo vhodné, přeměřit malé Ádě parazity, jestli tu laryngitidu nějaký nezpůsobuje.

 

 • MichaelaBordovská

Hurá! Tak malinká spala celou noc jak dudek, žádné buzení a problémy s dýcháním, slabou teplotu měla jen včera, kdo ví z rodičů co je to laryngitida u malého dítěte (my s malou byli i v nemocnici ve třech letech), tak toto je obrovský úspěch, Často bývají teploty více dnů, problém s dýchání i ve dne a minimálně tři noci plné strachu, kdy se ti dítě uprostřed noci probudí vyděšení tím, že nemůže dýchat, lítá s s ním na chladný vzduch, snažíš se jej uklidnit, a řešíš pořád, jestli jet na pohotovost a nebo ne.

 

Ledviny - funkce

 • Lucka Lucie

Ahojky, tak výsledky jsou již potvrzeny: Krevní rozbory v pořádku, bílkovina z moči pryč, vše v naprostém pořádku. Podotknu jen jedno, nevěděla jsem, zda se přítomnost CDS2 prokáže v krvi či moči i přes pití den před odběry. Mohu potvrdit, že je to v pohodě, nic co by se doktorce nelíbilo v krvi a moči nebylo.

 

Lymfatický systém

 • Iva Dalecos

Ahoj Ivčo totálně mi zduřely uzliny předevčírem , no včera to vygradovalo a od včerejšího podvečera jsem začala brát CDS a ráno byly o polovinu menší a bolest několika násobně menší očekávám, že zítra budu naprosto zdravá, je to prostě zázrak.

 

Mykoza

 • Michaela Bordovská

Zrovna jsem chtěla napsat zkušenost s CDS2 ve spreji 500ppm na začínající mykozu. Nástřik jen ráno po sprše, večer už klid, jsem nadšená. A pokračovat ve vnitřním pití CDS2 co hodinu 100-150 ppm. Co piji Cds preventivně, již na to netrpím. Teď to byla vyjímka, začaly nepříjemné pocity, (známe to). Hned jsem aplikovala, takže mi odpadá cesta na gyndu pro entizol, masti apod. Nechápu, jak můžete doporučovat citronku na sliznici ????? To fakt ne..... Pokud už je mykoza rozjetá, tak max. mms s hydrogensíranem ve vaně. Byla jsem ochotna ve spreji navyšovat až na 2000ppm (na pleť mi to nevadilo), pokud by mi tedy 500ppm nepomohlo !!

 

 

Noha

 • Taťana Žejdlová 

Já jsem do té skupiny nikdy nezavítala, neznala jsem ji (Ezoterické kraviny), nevěděla jsem, že existuje a ani mě to nikdy vůbec nezajímalo.

Dozvěděla jsem se o ní až včera v souvislosti s jejím zrušením a jen ze zvědavosti jsem se podívala včera do jejich nové skupiny, která už je ale dnes uzavřená.

Pochopila bych, že někdo třeba CDS2 nevěří a že chce "páchat osvětu a dobro" a varovat před používáním ostatní. Jak to ale chtějí dělat v uzavřené skupině? To už snad jen zavání tím, že chtějí shromažďovat důkazy a bonzovat a bonzovat - jinak jejich existenci nechápu.

A jen na okraj pro ně, protože tady ve skupině o našem případu ostatní vědí. Pokud by CDS2 neexistovalo nebo bychom se o něm včas nedozvěděli nebo neměli odvahu ho použít, byla bych dnes manželkou mrzáka s jednou nohou nebo vdovou. 
A slova ošetřujícího lékaře mnohokrát opakovaná? "Nechci vědět, jak se doma léčíte, ale pokračujte v tom, my pro vás nic nemáme a vaše domácí léčba je jak je vidět velice úspěšná."

Nachlazení

 • Monika Malovcova 30. prosinec 2014

Vcera som sa zobudila s tym ze mi puka v usiach, nadcha, prieduskovy kasel. Hned som zacala s inhalaciou mms+hgs, navarila 3,5l caju marco, wira
a muna. Vecer som vypila cds2 o sile asi 120ppm 1,5dcl plus kupel v mms s hgs. Inhalacia v miestnosti. Rano som pokracovala s cds2 a cajom zo vcera
  a
momentalne nekaslem, len vodnata nadcha, sem tam kychnem
  ono to fakt funguje. Inokedy by som bola zahuhnana az po usi  ani v usiach mi nepuka. Ale najviac zabera inhalacia ked zarabam 50kv do stamprlika, zdialky sa toho vzdy trochu nadycham a vtedy to pretiahne vsetky trubky.  

Ps: kto chce nech uziva atb, tych sa netreba bat lebo su registrovane  mna uz registracia liekov nezaujma.

 

Obecné zkušenosti

 • Lidka Mala

Díky Lukáši, on p.Erben je doslova revoluční, kdybych se nepřesvědčila na vlastní kůži, tak pana Doktora tu rozsévat nebudu. Moc, moc mi pomohly tvé preparáty, ať už to bylo MMS1 a MMS2 ač nerad jsi mi je zprostředkoval, protože jsi se obával o moje zdraví, přestože jsme se nikdy v životě neviděli, tak CDS potíže se zakyselením byly, ale zároveň i léčily a téměř vyléčily, šla jsem hlavně podle svého pocitu až na hranice únosnosti a byla jsem na sebe dost přísná i za cenu hladovky. Pak přišlo na řadu CDS2, letos v červnu, které vyhnalo zbytek potvůrek, velmi pomohlo mému muži když ho něco kouslo ( komár, nebo nějaká moucha), noha mu příšerně otekla a hrála všemi barvami, zrovna jsem obdržela od tebe CDS2, tak jak bylo 2000ppm, začala jsem nohu sprejovat a za dva dni bylo po problému nebylo ani známky, to samé, když se mu ošklivě zanítil nehet u palce na noze, synovi akné - to z něho padaly doslova korálky(vysušené akné), na včelí žihadlo, na zánět v zubu, na padání vlasů, na šupinatou suchou kůži. Výborné. Jenže téměř po roce se mi některé ze symptomů začaly projevovat znovu a tak jsem pátrala dál a objevila jsem tuto studii p.Mudr.Erbena a to mě doslova nadzvedlo, šla jsem do toho naplno, však víš, co mě vše trápilo (alergie, vysoký cholesterol 9, hyperaktivita štítné žlázy, vysoký krevní tlak, únava , pocit vyčerpání a v neposlední řadě chřipky min.4x do roka), takže permanentně mně něco bylo. Bez vědomého úsilí jsem byla nepoužitelná. Teď už neberu 1/2 vůbec žádné léky. Před týdnem,  již po 3 TK normální. 3 týdny užívám B6,B12, kys.Listovou a celaskon. Tak, jak se cítím dnes jsem se necítila ani před 20lety. A pro nevěřící, příští týden jdu na vyšetření krve a pak vám jsem ochotna předložit 3 krevní testy za 3 roky zpět a tam uvidíte, co všechno se odehrálo. Zaplať pánbůh mám praktického lékaře, který mě vychází vstříc (musím zaklepat). Lukáši a samozřejmě vy všichni, děkuji za to, že jste.

 

Očkování

 • Ota Nepilý

Psal jsem to už několikrát - CDS2 a koupele v MMS působí detoxikačně na škodlivé látky z očkování. Pokud budeš koupat dítě v MMS - u 2 měsíců stačí 10kapek na vaničku, posílí se imunita a vytáhne to škodliviny z těla. Ale je třeba dělat pravidelně koupele před očkováním i po očkování. Takto byli od škodlivého očkování zachránění indiáni z Kolumbie, kteří dokonce po očkování umírali ve velkém a stali se nemocnými a neplodnými. Detoxikace MMS a CDS přeživším vrátila zdraví!

 

Oko - nemoci 

 
 • Zuzana SG
 
Chcem napísať pozitívnu skúsenosť. Zapálené oko - proste červené oko, v rohu, aj bulva aj keď som odtiahla spodné viečko, tak červené. Kvapala som 50ppm cds2, po prvom nakvapani podvecer do hodiny zmizlo rezanie, na druhý deň výrazne zlepšenie, ďalší deň už super. Kvapala som prvé 3 dní 5x denne, potom ešte 2 dní 2x denne. Už je týždeň po a stále super. Veľmi milo som prekvapená, ak keď som v to dúfala a čakala takýto výsledok. Ďakujem skupine

Velmi úporný zánět oční rohovky, léčili ATB asi 3x skoro 4 měsíce, aplikace CDS2 oplachy oka asi 2 týdny a zánět ustoupil! Oko je dnes jen mírně zarudlé ale čisté a jasné, neslzí a nemocný vidí. Koncentrace 25ppm, oplachy oka 2x 2 kapky denně, skvělá zpráva! Používaly se jednorázové aplikace 2x 2 kapky, nikdy nedoporučuji lidem delší dobu expozice ClO2 na oči.

Přeji všem hezký den!

Tak jsem se dnes dozvěděla, že chlapec s nemocným očičkem ( údajně zánět rohovky) je zdráv a cítí se dobře. MUDra dala kortikoidy, ty jsme tak trošku vyhodili do koše a dělala se koupel a pití s CDS. Takže opět 100 bodov.  Léčba trvala tři týdny, ale již po třetim dni aplikace a užívání se cítil malej velmi dobře a i zarudlost v oku zmizela. Před léčbou CDS oko téměř stále červene po dobu půl roku.

 

Opary - Herpes

 • Zuzana Tomaščáková

Mě CDS2 konečně zabrala na opary, kdy už mi pomáhal jen laser.

 

 • Michaela Bordovská

Mně se taky objevil opar,  hned první dny pití CDS2, i když na něj fakt normálně netrpím.  Kdyby vedle mne sedělo deset lidí s oparem a já pila z jejich skleničky, tak opar  nedostanu. Ale první den po pití CDS ano. Lokálním postřikem 2000ppm, za dva dny byl pryč, pak už jen hojení

 

 
 • Martina Kotoučová

Chci se s vámi všemi podělit o svou novou pro mě fascinující zkušenost, třeba to pomůže těm, které možná trápí to stejné. Trpím na labiální herpes, občas se prostě objeví, když je oslabená imunita. Vzhledem k tomu, že už mám vyrobené domácí CDS2 (dle úžasně podrobného popisu, díky němuž to zvládne i nechemik jako já) jsem s ním tentokrát začala bojovat s jeho pomocí. První dva dny se to ale stále zhoršovalo a zhoršovalo, třetí den jsem už začala propadat panice, že to nefunguje, protože se mi rozšířil i na horní ret (nutno podotknout, že nejsem z nejdůslednějších), a to i přesto, že jsem užívala vnitřně (ale jen nejslabší verzi - protokol 1 - 25 ppm 3x denně) i potírala (1000 ppm s neředěným DMSO navrh, které sice trošku pálilo, ale nic, co by se nedalo vydržet). Čtvrtý den jsem už byla opravdu psychicky na dně (kdo mívá a zná, pochopí) a ejhle v průběhu dne mi "oparový strup" odpadl a bylo po oparu!!! Po čtyřech dnech!!! Zůstal mi jen malý strup, ale už ne oparový, nebolel, jen se hojila jizva. Normálně léčím čímkoliv, co stejně nikdy nezabrírá, min. dva týdny!! Jsem nadšená, teď bych asi nasadila hned ze začátku silnější verze, ale přecházeli jsme z klasického MMS na domácí CDS2, takže jsme ještě neměli úplnou důvěru, a začínali jsme tedy raději pozvolna.

 

Paraziti

 • Mirka Pratáková
 

Chcela by som sa podelit o skusenost s mojou neterkou. Po 3 tyzdnoch denneho uzivania cds2 sa jej masivne zacali spustat parazity z tela. Trvalo to cca tyzden sprevadzane silnymi krcami pri stolici nakolko tyto cudzopasnici pri ich likvidacii zanechavali po sebe v hrubom creve jedy ktore nasledne nicili aj sliznicu. Nevedeli sme ako zmiernit jej utrpenie tak som nevahala a kontaktovala som Ing. Blahovu, ktora nam okamzite vysvetlila o presne ake parazity ide a co je davat na vytvorenie novej sliznice a docistenie. Zakupili sme probiotika a Enterosgel po ktorom vysli zbytky. Momentalne je mala na tom super vycistena a prosperuje. Toto vsetko sme podstupili preto ze jej choroby nemali konca. Nebol mesiac kedy by nebola chora a to tak ze bez kortyzonu nevedela fungovat. Uz je to vsetko minulost, vieme, ze za vsetkymi jej chorobami boli parazity a to potvrdila aj pediatricka! Touto cestou chcem na zaver velmi pekne podakovat osobne LUKASOVI A OTOVI ktory nas sprevadzali tymto bojom a ochotne boli na pomoci v kazdy cas!!!! Chlapci ste super a bude mi ctou podat si s vami niekedy ruku a osobne podakovat. Ste scitany a inteligentny povazujem za vyhru poznat vas i ked len prostrednictvom fb. Samozrejme v neposlednom rade nase dakujem patri aj Ing. Blahovej ktora je v tom co robi kapacita.

 

Petra neter bude mat v maji 5 rokov a nikto necakal ze to z nej pojde v takom mnozstve von. Ale sme radi. CDS je na zazivanie uplne jak site. Diabetes si tym ludia tiez liecia pozri si prispevky vo files. Ak zacnes pozvolna s 25ppm a budes sa riadit tym co ti hovori telo na to mozes sa kludne dostat na 100ppm. Tiez som mala so zacatim obavy nakolko sa liecim na stitnu zlazu no isla som do boja a dostala som sa na 100ppm 8xdenne a uz asi piaty den som si nedala tabletku a hrbol na krku zmizol. Synovi by som sa nebala taktiez dat v malych davkach do max. 50ppm ale je to na kazdom ako sa rozhodne. Ja len pozitivne o cds, mms a dmso. Mne aj mojej rodine pomaha a zatial neuskodila.

 

Parkinsonsonova choroba

P A R K I N S O N ... 
ÚSPĚŠNÁ DETOXIKACE A ZLEPŠENÍ STAVU V PRŮBĚHU 3 TÝDNŮ

Anna Tučková se na mne obrátila o konzultaci na začátku léta 2014, ohledně svého manžela, který měl již deset let diagnostikovaného Parkinsona a od podzimu loňského roku nechodil a byl prakticky ležák, odkázaný na ošetřování ze strany své ženy a rodiny. Nebyl schopen bez pomoci udělat ani pár kroků.

Po konzultaci s poradcem jsme doporučili užívání CDS2 a pití čaje Marco.
Napsal jsem : "...detoxikace je vpodstatě jednoduchá - začít na malých dávkách a pozvolna, pomalu navyšovat, tak aby to člověk snášel a navýšit pouze, když předchozí dávky jsou v pohodě, v případě problému snížit dávky, roztok naředit, případně na chvilku vysadit..."

Zásadní problémy v průběhu detoxikace nebyly a celý průběh mi dělal velkou radost, že jsem hned psal kamarádovi s parkinsonem, ale ten zatím věří lékařům a užívá jejich léky.

První týden pacient s parkinsonem pil pouze CDS2, po týdnu dorazila i bylina Marco a pil současně CDS2 a čaj Marco. Po dvou týdnech užívání těchto přípravků vstal manžel Anny z postele, vyšel na zahradu a začal si zpívat. Sousedka nemohla uvěřit svým očím smile emoticon Třetí týden už pacient chodil na procházky o délce cca 500 m. Začal opět řídit auto a po měsíci už vyrazil na půl dne na houby do lesa. Jeho žena říkala, že běhali po lese jak za mlada ( věk pacienta 78 let ).

Nejednalo se o žádné vysoké dávky CDS2, pouze 3x denně 25 až 50 ppm a litr čaje Marco denně. Přesto po více jak měsíci užívání nenaměřil poradce žádné viry ani bakterie v těle, což obvykle starší lidé toho mají v sobě poměrně hodně. Následně se pokračovalo v likvidaci větších naměřených parazitů. Ostatní sděluje Anna ve své zprávě.

Anna Tučková : " Parkinson léčba.....předčistit CDS2....pomalinku, záleží na věku a jak budou stíhat ledviny....u mého muže, kterého Parkinson začal fakt děsně sžírat..předčistění CDS2 ze začátku 3x 25ppm po čtrnácti dnech 3x 50 ppm.....díky CDS2 začal chodit....... asi za týden ČAJ MARCO www.oroverde.cz. už vypil 200g 1 polévková lžíce se přelije 1l vody, luhuje se 5 až 10 min. a pije během dne.....dále klystýry s CDS2 ..50ppm na 1 litr převařené vody....a postřik hlavy 1500ppm + DSMO., nohy v lavoru MMS s HGS.....před měsícem přeměření na Salvii u super poradce a nyní souběžně řešíme další potvory.....musím říct 100% zlepšení....padal, omdléval po třech krocích....CDS2 pije od 7.6. 2014 po měření (27.7.2014) poradce řekl, že je vyčistěný, že dál pít nemusí.....řešíme vlasovce, kteří způsobují kolísavý krevní tlak dnes je 21.8. nepadá, tlak se ustálil, nekolísá......zlepšila se cukrovka!!!!! inzulin poloviční dávky a nic moc neřeší dietu( dá si na co má chuť), taky se zlepšila prostata!!!! Jo a po měsíci a půl vůbec poradce nenaměřil Trichomonas Vaginalis-čaj Marco- buď požehnán. .Ti indiáni byli chytří, Ti věděli jak léčit, ještě ho pije, protože má taky začínající šedý zákal, který způsobuje vlasovec Loa, loa a toho taky Marco ničí.......tak to je tak zatím průběžně vše, ostatní napíšu až po kontrolním měření v říjnu!!!!!!! Jsem šťasná, že tato skupina a lidé, kteří pomáhají existuje......máte modrá okénka do nebe lidičky!!!!!!!! "


 

Plané neštovice

 • Daniela Rybka
   

Dobrý večer, napíši zkušenosti s léčbou neštovic. Syn 5 let, velmi mnoho vyrážek po celém těle, hlavička, hrudník nejvíce, krk, záda, bříško a nejméně nohy a ruce. Svědění. Hned první den po zjištění, pití CDS2 50ppm cca 7krát denně. Večer koupel 30kapek MMS s hydrogensíranem asi 10-15min. Po koupeli nastříkání MMS s hydrogensíranem na nejpostiženější místa. Po zaschnutí mazáno Imazolem pastou.
Vyrážky se nezvětšovaly, nebyly s hnisavým koncem, jak je zvykem, přestalo svědění a třetí den se začaly vyrážky vytrácet a mizet. Malý bez teplot, kdyby neměl vyrážky, nešlo poznat, že mu něco je. Léčba většinou trvá mnohem déle. Já jsem nadšená. Maminky, doporučuji, každé dítě je sice originál, ale věřím, že by to mohlo zabrat i vám. 

Pro mě osobně je nejdůležitější, že vidím výsledky, ať to byla laryngitida, rýma, kašel, neštovice, vždy jsme se z toho rychle dostali a bez léků, což je pro mě moc důležité. A přirozená intuice mi pomáhá důvěřovat CDS2, i když je to chemická látka.

 

Pleť

 • Michaela Bordovská

Ano Natálie Bernard už jsem tu psala, že jsem potírala ráno, někdy večer 500ppm ve spreji nasříkat na čistící tampon a takové ty bradavičky pod řetízkem zmizely Tuto ppm 500 používám i ráno, večer na na pleťový polštářek místo pleťové vody na čištění a pleť se mi dává do kupy a ve chvíli, kdy se mi začně něc objevovat, tak to nemá dlouhého trvání.

 

 • Lidka Mala 

Vouuuu, ano musím potvrdím, jak je CDS2 úžasné, plošné bradavice jsou více houževnaté, ale taky mizí i vzhledem k tomu, že CDS2 aplikujeme pouze o víkendu, je to puberťák a jeho nepřesvědčím, aby si to ošetřoval když je na intru, každopádně lepší, než-li nic. Ekzémy mizí, ruzné iritace a projevy alergie kůže mizí bezpečně. Akné jakby smet. Stačí posprejovat ani koncentrat mi na kůži neuškodil, právě naopak, výbornéééé.

 

 • Lukáš Sehnal

Tak vážení a milí, měl jsem telefonát od paní Č. která užívala CDS2 a potírala 1000ppm kožní melanom a po 2 měsících má kůži jako miminko, melanom zmizel ! Moc děkuje a i za své známé, které má okolo sebe. Ti používají CDS2 na kožní problémy, jako jsou stařecké bradavičky na krku a u žen pod prsy. Vše spolehlivě všem mizí. Je to skvělé, to jsou ty úspěchy, které tady na začátku tolik všichni očekávali. Chtělo to jen čas, byl jsem od začátku přesvědčen, že je naše intuice správná!

Dále se mi svěřila, jak na začátku cítila odpor k CDSce. Když si dala do kbelíku s teplou vodou CDSku, tak aby stála v teplé CDS2 200-500ppm a zakryla kbelík i sebe dekou, nebo prostěradlem, odpor k CDSce pak zmizel a nebyl s užíváním problém. Tento postup zopakovala i její známá, které to poradila a také odpor k ClO2 zmizel. Je to taková parní lázeň v ClO2. Vynikající nápad!
Moc děkuji za CDS2 a za takové vynalézavé krásné lidi!

 

 • Ivana Šilhánová

Wow! a mně odpadává taková boulička, co ji mám od klíštěte už 30let! stejně se to jeví.....najednou se začala drolit...ale já to nestříkala, zkusila jsem při otevřeném okně extrémně silnou koupel (s MMS) a dva dny poté.....

 

 • Petra Cibulková

Jo, musím se pochlubit, že mi upadlo poměrně velké znamínko vs. stařecká bradavice, (jak to označila kožařka), jen tak cvičně jsem ho občas postříkala mms s hgs...tak 2-3 týdny se nic nedělo, říkám si nuda, jak to může fungovat na nádory, když s blbým znamíbkem se nic neděje...a najednou lup, zůstalo mi v ruce, rozpadlo se jak stará guma, odlouplo se jak přeschlý chemopren, nebo k čemu bych to přirovnala...no, trochu jsem mu pomohla, okolí je teď trochu zarudlé, ale pod ním čisto a aplikuji dál na místo mms...jsem nadšená, bylo těsně pod klíční kostí:-)

 

 • VikThor Medium

Několik lidí co znám aplikuje oplachování pomocí CDS2 + sprejem. Výsledky jsou výborné. U leckoho se ukazuje, že CDS2 čistí pleť mnohem lépe než klasická tonika.

Známá měla problémy s platí na obličeji, bylo to akné, které začal vypadat jako ekzém. Začala si obličej oplachovat pomocí CDS2.....stačil na to pouze roztok o síle 100 ppm. Nicméně sem dál doporučil 200 ppm a popřípadě i více. Je prokázáno, že pokožka snese klidně i mnohem více, jedná-li se o lokální aplikaci. Zde je nutné někdy pokožku následně opláchnout. ........... Výsledkem u známé bylo, že má krásně čistou pleť a po po akné ani vidu ani slechu

Další známá má dceru, která trpěla na akné a ekzémy v obličeji a na zádech. Začal aplikací MMS a docela to zabíralo...akné i ekzémy se značně zlepšily. Nicméně se chystá na domácí výrobu CDS2, takže budeme nadále testovat to. ............... Osobně doporučuji aplikaci CDS2 pomocí spreje...CDS2 je méně kyselé a díky tomu jej pokožka velice dobře snáší. Navíc neobsahuje příměsi reaktantů MMS, ale jen chlordioxid. Osobně sem to testoval také na sobě a i u chlapů to dobře reaguje na různé droné vady na kůži. Proto CDS2 k těmto účelům vřele doporučuji

 

 • Andrea Křížková

Ahoj Adelo. CDS uzivam tri tydny. A to lehce - piju jen jednu davku rano a jednu vecer a anichz by to byl pravy ucel toho, proc jsem ho zacala uzivat, akne se mi po dvou tydnech neuveritelne zlepsilo!

 

 • Iva Klibániová

Jinak s vnějším užíváním MMS s hgs nebo CDS2 mám dobrý zkušenosti - mažu si to na obličej jako pleťovku - a víceméně už nemám beďary a zmizel mi ekzém mezi očima a v obočí, lupy na hlavě - měla jsem tam dlouhodobou tlustou vrstvu už jsou taky lepší, když to stříkám 2x denně, teď jsem to zkusila po mytí opláchnout s CDS2 500 ppm a docela je to čistý, jenom to ještě svědí.

 

Popáleniny

 

 
 • Ppojistka Dáša Pařízková

1 min

Přátelé, zkušenost s pacientem, který se mi dostal do rukou cca před 14 dny. Psala jsem to tady  tehdy, že měl ruce popálené Arvou( tím se dříve čistily motory u aut,) jestli si dobře vzpomínám, prostě nějaká chemie. Nasadila jsem CDS2 25, 50 a nyní už 100 ppm, koupele, na noc B komplex Forte, ostropestřec mariánský, potírání zasažené kůže na rukou MMS 2000 ppm 3 x denně, konopná domácí mast.Když jsem pána viděla poprvé,, nešlo mu stisknout ruku,,hned se mu tvořily praskliny ...v ohybech,, prsty oteklé,,prakticky celé ruce až k loktům napuchlé,rudé, oloupané do živého, pohled nic moc.  V pátek proběhla kontrola, zlepšení o 60%, pán nadšený, může v noci spát, nic ho nesvědí, pravidleně užívá vše, co jsem doporučila, otoky téměř neznatelné, zčervenání kůže lepší, vrátila se citlivost do konečků prstů, kůže se neloupe. Viděla jsem v jeho očích radost z hojících se ran a měla jsem velkou radost. Chvála CDS2. :)))


 

 

Prevence, posílení, odolnost organizmu

 • Ála Mára Čeřeňáci

Zdravím všechny......již dva měsíce užívám preventivně CDS2 a to 2x denně 50ppm,poslední dva týdny jsem navýšil dávky na 2x denně 100ppm,jelikož jsem začal pořádně makat,ranní běh,odpo posilka.....v práci celej den venku(už není moc teplo)....Ani náznak chřipky ani jinýho svinstva a to doslova,trošku si teď připadám jak nesmrtelnej.Jediné co mě trápí,že při navýšení jsem dostal celkem už 4 silný migrény,nikdy jsem doposud na ně netrpěl a docela začínám cítít játra(tupá bolest pod pr. žebry).Chtěl jsem se zeptat,měl bych navýšit pitný režim.Zatím jsem nepřestal,jen jsem to snížil na 50ppm 2x denně.A hlavně je možná chyba v tom,že jsem dával poslední dávku na noc těsně před spaním......díky za rady

 

Psychické potíže

 • Richard Filipk Numerolog

Kamarád - OCP - obsedantně compulzivní porucha - začal brát CDS - velká změna, minimálně o 60% k lepšímu - evidentně CDS řeší i psychické problémy

 

 • Richard Filipk Numerolog

kamarádka se mi svěřila o prázdninách,že má pravidelné problémy - ztráta orientace, ztráta skoro i vědomí, třes, omezená mluva,bolesti hlavy - nasadili jsme CDS , bere ho pravidelně a problémy ustoupily takřka úplně.nazývá ho "šampáňo" :o))) POMÁHÁ

Lukáš Sehnal
Mám zkušenost s CDS2 na dlouhodobé psychické potíže a depresivní stavy. Při staré CDS žádná reakce, ale jakmile jsme najeli na CDS2, psychické potíže a deprese se silně prohloubily a zhoršily. Doporučil jsem dávky omezit, nebo úplně vyloučit CDS2, protože byla reálná pravděpodobnost, že se jedná o reakci parazitů v nervovém systému. Toto podezření mi pak potvrdilo měření zátěže, které pacient musel podstoupit. Zde je tedy někdy lepší zvolit jen minimální dávkly ClO2 a co nejdříve projít odparazitováním. Poté znovu najet na kůru CDS2.

 

Rakovina

 • Martin Zuber

Dobrý den tak po dnešku co jsem byl za mámou v nemocnici jsem úplně překvapen a myslím že za zlepšení může opravdu CDS2 pravidelného pití.když nastoupila tak po dvou týdnech ji dávali jen 14dní života 2 týdny pití kdy jsme se dostal podle vašeho návodu na 4 protokol.Dnes po 14 dnech Máma se prý cítí o 100procent lépe, než když nastoupila do nemocnice chuť k jídlu opravdu velká, dobrá nálada, pořád se prochází po oddělení.Ani to žebro kde má metastáze ji už pomalu nebolí, jen je teď postavena před velké rozhodnutí a to je chemoterapie. Zítra se rozhodne. Ale chci ji mít doma, abych zkusil ještě tohleto cds2 jestli se její stav ješte více nezlepší a zkusil ji vymluvit chemo. Nevím jak se při chemo dávkuje CDS2 zda se vůbec může a zda to pomůže. Opravdu nevím ale moje manželka je sestra a říkala že nato CDS nevěří ale po dnešku neví co říct že je zpět v plném elánu a začíná věřit v účinek. Říkala, že lidem po 4 týdnech v nemocnici kde podávali jen prášky na bolest se nemůže takhle zdraví vrátit. To je snad zázrak. Jinak mamce diagnostikovali rakovinu plic 4 stadia metastáze do plic a do kostí

 

 • Ota Nepilý

Viktore, dotyčná byla na tom nejdříve hodně zle, tedy smrtelný, neléčitelný stav na umření, díky tomu doktoři nic nenasadili a začalo se s CDS2 a MMS, po čemž byl obrovský ústup rakoviny z plic, která doslova mizela před očima - průběžně byly rentgeny, díky kamarádce zdravotní sestře - pak když doktoři viděli, že neumírá, že se uzdravuje, nasadili svou léčbu. CDS2 a MMS zlikvidovalo minimálně 80% rakoviny a paní se už cítila velmi dobře, žádné bolesti, žádné potíže s dýcháním, jenže dala na doktory přešla na jejich bioléčbu, doktorka běhala s rentgeny, nechápavě po nemocnici a kroutila hlavou jak je to možné, že rakovina skoro zmizela... Pacientka se ptala sestřiček, jestli má dál používat CDS2, o které nikdo nic nevěděl a všichni krčili rameny. Nakonec se na CDS2 a MMS vykašlala, dala na léčbu doktorů a od srpna se nechal léčit jen doktory a stav se rychle zhoršoval a po bioléčbě naskakovaly obrovské boláky, bolesti, velké nevolnosti. Před týdnem byl pohřeb. Pokud u tvého pacienta není smrtelný stav, tak by možná po měsíci nebylo od věci udělat tu pauzu a doplňovat minerály a vitamíny ve větších dávkách.

 

 • Kateřina Štaffová

Pán s rakovinou konečníku ( léčíme druhý měsíc) si všiml tmavě červených kapek krve po použití toalety. Vše konzultuji s jeho dcerou, která mi to volala. Považuji to za ,, dobré" znamení toho, že se ,, něco děje". Navíc, opravdu nic dramatického. Pán se cítí v naprosté pohodě od začátku nasazení CDS2, MMS, MMS2, DMS....a veškerých aplikací. Nicméně, druhý den po telefonátu mezi mnou a jeho dcerou, si měla dcera zavolat do nemocnice pro výsledky další histologie. Dovolala se až třetí den, O.K.....ale řekla jsem jí, ať se jen tak pro jistotu zeptá lékaře na ty kapky hodně tmavé krve....no, tak na její dotaz jí bylo celkem odseknutě odpovězeno : Vy jste ta starostlivá dcera, že? Tak sundejte nohu z plynu, vše je tak jak má být, my ho léčíme. !!!!!!!!

Mimochodem- klasická léčba ještě stále nenastala, takže jsme rádi, že prozatím nemusíme vymýšlet historky pro její oddálení

 

 • Zdenka Sanovcova

Jak mají ale užívat CDS2 lidé s rakovinou různých orgánů? Ti přece nemouhou čekat, až se jim vylučovací orgány uzdraví? V naší rodině přesně na tohle paní umřela. Dostala doporučené CDS2 při rakovině jater a žlučníku, brala prášky na štítnou žlázu. Když začala CDS2 terapii, začala se extrémně zavodňovat a to se jí stalo osudným. Lékaři jí davali půl roku života, ale takhle zemřela do 2 měsíců.

 

 • Lukáš Sehnal

U lidí, kterým se takhle zadržuje voda v těle se s ClO2 musí jako se šafránem. Můžeme indikovat jen velmi kontrolovaně a mírně, velmi malé dávky. Orgány pokud nesnesou detox, nemůžeme do něj jít i napříč tomu!!! Následek může být fatální. Při těžkých stadiích rakoviny se tělo patologicky zavodňuje i bez ClO2, natož pak s ním. Byla chyba pokračovat v braní ClO2 , když s paní zavodňovala, mělo se s užíváním přestat.

 

 

 • Ota Nepilý

 

"RAKOVINA PLIC" našho dědka - zkušenost ze Slovenska i Čech

Minulý týden mi volali a psali děti a vnoučata ze tří rodin, kde rodiče nebo prarodiče mají diagnostikovanou "rakovinu plic" a lékaři chtěli hned a bez odkladů aplikovat chemoterapie.

"Nejlepší" přístup měl dědeček od Bam Bulka Řekl rovnou, že nic nechce! Ptal jsem se: "To jako nechce ani CDS2/MMS?" Bam Bulka mi odepsala, že to jo, ale nechce chemo, ozářky... Dědko, dostal diagnózu rakoviny plic těsně před svými 75 narozeninami. Začalo to zápalem plic a v nemocnici zjistili, že za zápalem se schovává tumor - nádor a doktor ještě řekl, že je na 90% zhoubný. To bylo 21.10.2014. Už 23.10.2014 začal dědko užívat CDS2/MMS, které pomohl zajistit do začátku ochotný člen skupiny ze Slovenska. Bam Bulka mu děkuje i Zuzce. Mne se často Bam Bulka dotazovala, zda správně ředí CDS2. Když už jsem těch dotazů měl plné zuby, poslal jsem ji pozdě v noci do háje, že je to ředění blbuvzdorný a že je důležité, aby to dědeček hlavně snášel. Ráno jsem se ji omluvil

Dědeček snáší užívání CDS2/MMS dobře a na nic si moc nestěžuje. Dnes 28.10.2014 byli s dědečkem na biorezonančním přístroji Biocom a zjistilo se, že tam rakovina není, ale pouze paraziti a cysta echinokoka v plicích. V takové situaci by chemo nebylo k ničemu, tedy leda k odrovnání dědečka...

Druhá rodina dala také na doporučení nechat se přeměřit na parazitální zátěž a pokusili se oddálit čas nasazení chemoterapie. S doktory to "úhráli" na týden až deset dnů, které chtěli na rozmyšlenou a "přeměřenou".

Třetí rodina nenašla odvahu klást doktorům odpor. Báli se, že by se na ně doktoři zlobili a že by jim příště třeba už vůbec nepomohli... Řekl jsem jim, že nemohu nikoho zrazovat od klasické léčby, že to je volba každého, kterou musí udělat sami za sebe. Syn své mamince řekl : "Pan Ota mi sdělil, že musíme vzít odpovědnost sami za sebe". Maminka řekla synovi: "Synáčku, nechci aby sis bral za mne zodpovědnost, kdyby se to náhodou nepodařilo, to raději dám na rady lékařů." Syn ještě mamince poradil, ať se na všechno doktorů vyptá : Jakou má s jejich chemoterapií šanci na uzdravení, jakou že ji to budou dávat chemoterapii, co bude obsahovat, jak to lidé snáší... Doktor, co měl za maminkou přijít, nakonec dva dny vůbec k jejímu lůžku nepřišel. A když se nakonec naskytla mamince příležitost se zeptat, řekli ji, že ani neví, co to přesně bude za chemoterapii, ale že to bude ta nejšetřnější chemoterapie, jakou mají a že ji lidé velmi dobře snáší ( kolikrát jsem už tohle slyšel...) a ještě ji řekli, že má 70% šanci na uzdravení z rakoviny plic.

Ale vraťme se k dědkovi od Bam Bulky. Cituji :

21.10.2014
"Oslovujem Vás. ..pretože sme sa dostali do vaznej situácii.  Problem sa tyka nasho dedka 75r inak velmi ciperny mladuch. Cca tri tyzdni suchy kasel po tyzdni kde nezaberalo C ko som ho poslala z muzom na pohotovost na Kramare v Bratislave nech ho popocuvaju popripade spravia Rtg pluc...kedze som mala podozrenie na zapal pluc. Hned ho hospitalizovali nasadili ATB v infuznej liecbe tyzden.Minuly tyzden v utorok mal byt prepusteny kde mu v pondelok ako pred prepustením robili rtg zevraj bol v poriadku. V utorok rano na vizite mu bolo povedane ze nebude prepusteny ze je potrebne este CT to mu robili v priebehu 24h . V piatok mu bola robená bronchoskopia v Ruzinovskej nemocnici kde je priamo plucne. Este minuly stvrtok mu vymenili ATB lebo tie zapal nepreliecili do dnes berie atb ale uz v tabletkach. Dnez som rozpravala s Dr. a povedal mi tu najhorsiu spravu. Za zápalom plic sa schovaval tumor. Preto bola potrebna bronchoskopia. Povedal mi ze zrejme na 90% je nador zhubný  ale ze nebude predbiehat a tento stvrtok mu idu robit sono aby sa potvrdili alebo vyvratili metaztazy.  Taktiez budú vsetky vysledky s hystologie. A este mi povedal Dr ze akonáhle budu všetky vysledky tak bude prevezeny do Ruzinova do statostlivosti Onko Pneumologa."
"Dakujem moc, môže byt ze sa to vobec nepotvrdi ??? Robili mu tu bronchoskopiu kde odobrali 4 vzorky potom to CT a RTG v piatok bude prepusteny s tym ze musi ist za onkopnemologom na konzultaciu co a ako v akom stadiu je ak bude (co podla mna je ked dr povedal ze na 90% bude nádor zhubny ) a postup liecby "

23.10.2014
"No takze cytologia nemalobunkovy karcinon pluc.
Pecen a oblicky bez loziskovych zmien to asi znamena ze tam este nie su metastazy ? Poslucha dedko a dnes ideme aj na klystyr a kupel "

24.10.2014
"Dedko nechce chemo a ziadnu inu liecbu...on ma rakovinu na háku a ze ked ma raz zomret tak bez toho aby donho nieco neprirodzene pchali. V pondelok ideme k pneumoonkologovi na konzultaciu a chce odmietnut akukolvek liecbu. A ani na onkológiu nechce chodit"
"Spalo sa mu vyborne. Uz v nemocnici ho bolest po podani ATB presla. Bolest na hrudniku bola v case silneho kašľa. Teraz je v stave ako zdravý bez kasla ako pred tým."

28.10.2014
"Diagnostika dopadla velmi dobre nič onko tam nezistil..a podla poradcu ani rakovinu nemá.  Nic nam nenukal. Stafylokok a candida a v plucach echinokok multi preto aj Histologia vysla pozitivne. Pri crevach a dvanasniku sa zastavil a spytal sa ci berie nejake antiparazitika..pretoze tak čisté pole dlho nevidel. Do echinokoka ze nemame vŕtať lebo dokaze aj 30r zit v cyste a po castych detoxom sa cysta scvrkne a telo ju streba. Ale mozme chodit na plazmu ta ma tendenciu ho zbicit. Na stafylokoka urinoterapia a na candidu pustil v priebehu merania plazmu a o polovicu sa znizila ked ju znova nameral  pochvalil ma ze som dedka krasne precistila a dokonca za tyzden pomocou CDS2 a mam dalej pokracovat pretoze to je najlepsie co mozem robit "
"Len ako sa cudoval pri tak cistom tele najma criev ked som mu povedala ze od 23.berie cds2 tak ze na tak ciste pole je tyzden kratko ale ani nepoprel."

28.10.2014 PODROBNOSTI Z VYŠETŘENÍ :

"BCS VELKOBUNKOVY , PLOCHOBUNKOVY KARCINON PLUC. Prijaty na Kramare zo zapalom pluc 6.10.robeny rtg ( nieco zatienovalo ) nasadene ATB 16.10. Robeny opäť rtg (bez zmeny) nasadene druhe ATB ..nasledne robene CT kde sa potvrdil tumor na lavej strane pluc..odoslany na bronchoskopiu (odobraté 4 vzorky ) Doktor z Kramarov nam oznamil ze je to na 90% zhubny nador. Cytologia : Nemalobunkovy ca pluc. 23.10.robene SONO ( pečeň a ladviny bez loziskovych zmien ) dedko nasledne prepusteny domov a odoslaný k pneumoonkologovi do Ruzinova.  27.10. Sme navstivili klinicku onkológiu v Ružinove.  Vysledky z histologie boli pozitívne.  V prepustacej sprave bol len popis z CT takze nevedeli urcit štádium rakoviny. Vo stvrtok 6.11.sme mali mat termin na odbery krvi ( onkomarkery a podobne ) ONKOMARKEKY PO SLOVENSKY PATENTY !!! Dalsie RTG a rozšírená spirometria ( ci su pluca dostatocne funkčné v pripade operacie ) pani onkologicka nam este nezabudla podotknut ze aby sme si v ten ten priniesli zo sebou batoztek kvoli hospitalizacii na moju otazku preco je nutna hospitalizacia jej odpoved znela " ABY SA ZACALO IHNED S LIECBOU BUD CHEMOTERAPIA ALEBO RADIOTERAPIA " Dnes 28.10. Sme podstupili diagnostiku kde sa rakovina vylucila a bola zamerana hlavne na pluca a priedusky okrem ineho. Po tyzdnovom užívaní CDS2, denne kupele v MMS+HGS, denne 2x postreky na hrudnik a chrbát CDS2+DMSO+CDS2 telo uplne čisté ! Nájdený STAFYLOKOK, CANDIDA a na plucach co mal byt nador a dokonca podla histologie zhubný tak bol nájdený ECHINOKOK MULTI . to skreslilo hystologiu kedze vzali ludsku bunku a porovnali z parazitom ( niecim cudzim v tele ) co sa samozrejme inak sprava ako ludska bunka a preto to nazyvaju RAKOVINOU !!!!"

"To hlavne som zabudla DIAGNOSTIKA ONKOLOGICKE OCHORENIE NENAMERALA A PORADCA JU VYLUCIL. NEPONUKAL ŽIADNE PREPARATY.
Šarapatu narobil echinokok, ktory sa sprava kedze je parazit inak ako ludska bunka. Tak preto nam vysla RAKOVINA a tymto sposobom onkologovia ILEGÁLNE A MASIVNE ZABIJAJU ĽUDÍ.
Nech vedia ze to je skutočný pribeh."

 

 • Jana Piteľová

Zdravim vas, chcem sa aj ja podelit s jednym pribehom. Mam svokra 54r. ktoremu bol diagnsotikovany karcinom koze konkretne bazaliom, kt sa siri ako huba po dazdi postupne po celej pokozke, deformuje tvar, telo a pod. Svokrovi bola nasadena lokalna chemoterapia ktorej neodolal, ta mu vypalila do koze diery - skoda ze nemam fotky. Reakcia pokozky na chemo bola taka ze mu to leptalo kozu do obrovskych, hnisavych otvorenych nehojacich sa ran, mal zdeformovanu celu tvar, hlavu, cast chrbta, krku a za uchom. S priatelom sme mu hend nasadili cds2, uzival ju 10-12 x denne o koncentraciii 100 - 125 ppm. k tomu dostaval na umyvanie bio mydla, vysadil fajcenie, alkohol, uprava stravy. Svokor sa po cca 4 mesiacoch vyliecil, uz cca pol roka je cisty a neobjavuje sa mu ziaden novy nador - 7 mu ich bolo chirurgicky odstranenych, zvysne natieral chemo a vnutorne uzival cds2. Schudol niekolko kilogramov mal silne bolesti, unava, apatia a pod - to sposobovala chemoterapia - patri k ludom kt sa riadia tym ze co povie lekar to je svate. Celkom som zabudla zverejnit to tuna - v tej dobe sme riesili ine zdravotne problemy. Z tejto skusensoti mozem povedat ze cds2 funguje a vlastne aj to ma utvrdilo v tom aby som tieto informacie sirila dalej a pomahala ludom a zvieratam kt to potrebuju a ktore o to stoja.

 

 
 • Lukáš Lucki Sehnal  28. prosinec 2014 v 12:13
Z Emailu, konkrétně od paní s rakovinou

7.října mi v krajské nemocnici v Českých Budějovicích diagnostikovali nádor v oblasti dělohy s četnými metastázemi.Operaci jsem  odmítla a rovněž ozařování a chemoterapii. Ještě jsem k tomu v nedávné době prodělala rozsáhlý pásový opar s komplikacemi a mozkovou encefaliditu.

Lékaři mne odmítli dále léčit s tím, že veškerá léčba je už kontraindikována(vyloučena) kvůli mému celkovému nepříznivému zdravotnímu stavu.

Lékaři mi doporučili hospic v Prachaticích. Po rodinné poradě, kdy mi syn na internetu našel informace k MMS a CDS2 jsem se rozhodla pro tuto léčbu.28.11. jsem začala pít CDS2 a zahájila koupele+výplachy MMSkou.  Již po několika dnech nastal obrat, můj zdravotní stav se zlepšil o
100% a to i po psychické stránce.

K tomu se snažím dodržovat zásady výživy, která je doporučována při užívání MMS. Chci si provést tříměsíční kuru a pak jít na kontrolu k lékaři.
Už teď, ale vím, že boule v podbřišku, které jsem vnějším pohmatem zjistila před zahájením léčby se zmenšily některé dokonce zmizely. Při užívání nemám žádné vedlejší účinky, pouze nebolestivé pocity a nechutenství. Cítím se velmi dobře, přetrvávají pouze chronické problémy s ekzémem a alergií,
které se po koupelích začínají také zlepšovat.

S pozdravem Rozálie

 
 • Bam Bulka 30. prosinec 2014 v 22:01

S radosťou Vám oznamujem ze dnes deduško náš odišiel naspäť domkov zdravý jak rybka, RTG pľúc bez nálezu. Všetkým, čo ste nám hlavne nášmu dedkovi držali palčeky z celého srdca Ďakujeme.
Veľké Ďakujem patrí Otovi, Zuzanke, Petrovi, Lukášovi a CDS2,DMSO,MMS

 

Celý příběh s Rakovinou od Dědečka Bambulky:

 

(Popis Oty Nepilého)
"RAKOVINA PLIC" našho dědka - zkušenost ze Slovenska i Čech


PO DVOU MĚSÍCÍCH 30.12. 2014 JE DĚDEČEK BEZ NÁLEZU NA PLICÍCH!
Detoxikace proběhla úspěšně a bez zás
adních problémů.

Minulý týden mi volali a psali děti a vnoučata ze tří rodin, kde rodiče nebo prarodiče mají diagnostikovanou "rakovinu plic" a lékaři chtěli hned a bez odkladů aplikovat chemoterapie.
"Nejlepší" přístup měl dědeček od Bam Bulka. Řekl rovnou, že nic nechce! Ptal jsem se: "To jako nechce ani CDS2/MMS?" Bam Bulka mi odepsala, že to  jo, ale nechce chemo, ozářky... Dědko, dostal diagnózu rakoviny plic těsně před svými 75 narozeninami. Začalo to zápalem plic a v nemocnici zjistili, že za zápalem se schovává tumor - nádor a doktor ještě řekl, že je na 90% zhoubný. To bylo 21.10.2014. Už 23.10.2014 začal dědko užívat CDS2/MMS, které pomohl zajistit do začátku ochotný člen skupiny ze Slovenska. Bam Bulka mu děkuje i Zuzce. Mne se často Bam Bulka dotazovala, zda správně ředí  CDS2. Když už jsem těch dotazů měl plné zuby, poslal jsem ji pozdě v noci do háje, že je to ředění blbuvzdorný a že je důležité, aby to dědeček hlavně snášel. Ráno jsem se ji omluvil 

Dědeček snáší užívání CDS2/MMS dobře a na nic si moc nestěžuje. Dnes 28.10.2014 byli s dědečkem na biorezonančním přístroji Biocom a zjistilo se, že tam rakovina není, ale pouze paraziti a cysta echinokoka v plicích. V takové situaci by chemo nebylo k ničemu, tedy leda k odrovnání dědečka... 

Druhá rodina dala na také na doporučení nechat se přeměřit na parazitální zátěž a pokusili se oddálit čas nasazení chemoterapie. S doktory to "uhráli" na týden až deset dnů, které chtěli na rozmyšlenou a "přeměřenou".

Třetí rodina nenašla odvahu klást doktorům odpor. Báli se, že by se na ně doktoři zlobili a že by jim příště třeba už vůbec nepomohli... Řekl jsem jim, že nemohu nikoho zrazovat od klasické léčby, že to je volba každého, kterou musí udělat sám za sebe. Syn své mamince řekl : "Pan Ota mi sdělil, že musíme
vzít odpovědnost sami za sebe". Maminka řekla synovi: "Synáčku, nechci aby sis bral za mne zodpovědnost, kdyby se to náhodou nepodařilo, to raději dám na rady lékařů." Syn ještě mamince poradil, ať se na všechno doktorů vyptá : Jakou má s jejich chemoterapií šanci na uzdravení, jakou že ji to
budou dávat chemoterepii, co bude obsahovat, jak to lidé snáší...Doktor, co měl za maminkou přijít, nakonec dva dny vůbec k jejímu lůžku nepřišel. A když se nakonec naskytla mamince příležitost se zeptat, řekli ji, že ani neví, co, co to přesně bude za chemoterepii, ale že to bude ta nejšetřnější chemoterepie,
jakou mají a že ji lidé velmi dobře snáší ( kolikrát jsem už tohle slyšel...) a ještě ji řekli, že má 70% šanci na uzdravení z rakoviny plic.


Ale vraťme se k dědkovi od Bam Bulky. Cituji :
21.10.2014
"Oslovujem Vás. ..pretože sme sa dostali do vaznej situácii. Problem sa tyka nasho dedka 75r inak velmi ciperny mladuch. Cca tri tyzdni suchy
kasel po tyzdni kde nezaberalo C ko som ho poslala z muzom na pohotovost na Kramare v Bratislave nech ho popocuvaju popripade spravia Rtg pluc...kedze som mala podozrenie na zapal pluc. Hned ho hospitalizovali nasadili ATB v infuznej liecbe tyzden.Minuly tyzden v utorok mal byt prepusteny kde mu v pondelok ako pred prepustením robili rtg zevraj bol v poriadku. V utorok rano na vizite mu bolo povedane ze nebude prepusteny ze je potrebne este CT to mu robili v priebehu 24h . V piatok mu bola robená bronchoskopia v Ruzinovskej nemocnici kde je priamo plucne. Este minuly stvrtok mu vymenili ATB lebo tie zapal nepreliecili do dnes berie atb ale uz v tabletkach. Dnez som rozpravala s Dr. a povedal mi tu najhorsiu spravu. Za zápalom plic sa schovaval tumor. Preto bola potrebna bronchoskopia. Povedal mi ze zrejme na 90% je nador zhubný ale ze nebude predbiehat a tento stvrtok mu idu robit sono aby sa potvrdili alebo vyvratili metaztazy. Taktiez budú vsetky vysledky s hystologie. A este mi povedal Dr ze akonáhle budu všetky vysledky tak bude prevezeny do Ruzinova do statostlivosti Onko Pneumologa." "Dakujem moc, môže byt ze sa to vobec nepotvrdi ??? Robili mu tu bronchoskopiu kde odobrali 4 vzorky potom to CT a RTG v piatok bude prepusteny s tym ze musi ist za onkopnemologom na konzultaciu co a ako v akom stadiu je ak bude (co podla mna je ked dr povedal ze na 90% bude nádor zhubny ) a postup liecby
  "


23.10.2014
"No takze cytologia nemalobunkovy karcinon pluc. Pecen a oblicky bez loziskovych zmien to asi znamena ze tam este nie su metastazy ? Poslucha dedko a dnes ideme aj na klystyr a kupel."


24.10.2014
"Dedko nechce chemo a ziadnu inu liecbu...on ma rakovinu na háku a ze ked ma raz zomret tak bez toho aby donho nieco neprirodzene pchali. V pondelok ideme k pneumoonkologovi na konzultaciu a chce odmietnut akukolvek liecbu. A ani na onkológiu nechce chodit" "Dedko nechce chemo a ziadnu inu  liecbu...on ma rakovinu na háku a ze ked ma raz zomret tak bez toho aby donho nieco neprirodzene pchali. V pondelok ideme k pneumoonkologovi na konzultaciu a chce odmietnut akukolvek liecbu A ani na onkológiu nechce chodit." "Spalo sa mu vyborne. Uz v nemocnici ho bolest po podani ATB presla. Bolest na hrudniku bola v case silneho kašľa. Teraz je v stave ako zdravý bez kasla ako pred tým."


28.10.2014
"Diagnostika dopadla velmi dobre nič onko tam nezistil..a podla poradcu ani rakovinu nemá. Nic nam nenukal. Stafylokok a candida a v plucach echinokok multi preto aj Histologia vysla pozitivne. Pri crevach a dvanasniku sa zastavil a spytal sa ci berie nejake antiparazitika..pretoze tak čisté pole dlho nevidel. Do echinokoka ze nemame vŕtať lebo dokaze aj 30r zit v cyste a po castych detoxom sa cysta scvrkne a telo ju streba. Ale mozme chodit na plazmu ta ma
tendenciu ho zbicit. Na stafylokoka urinoterapia a na candidu pustil v priebehu merania plazmu a o polovicu sa znizila ked ju znova nameral pochvalil ma ze som dedka krasne precistila a dokonca za tyzden pomocou CDS2 a mam dalej pokracovat pretoze to je najlepsie co mozem robit
 "
"Len ako sa cudoval pri tak cistom tele najma criev ked som mu povedala ze od 23.berie cds2 tak ze na tak ciste pole je tyzden kratko ale ani nepoprel."


28.10.2014
PODROBNOSTI Z VYŠETŘENÍ :

"BCS VELKOBUNKOVY , PLOCHOBUNKOVY KARCINON PLUC. Prijaty na Kramare zo zapalom pluc 6.10.robeny rtg ( nieco zatienovalo ) nasadene ATB

16.10. Robeny opäť rtg (bez zmeny) nasadene druhe ATB ..nasledne robene CT kde sa potvrdil tumor na lavej strane pluc..odoslany na bronchoskopiu (odobraté 4 vzorky ) Doktor z Kramarov nam oznamil ze je to na 90% zhubny nador. Cytologia : Nemalobunkovy ca pluc.

23.10.robene SONO ( pečeň a ladviny bez loziskovych zmien ) dedko nasledne prepusteny domov a odoslaný k pneumoonkologovi do Ruzinova.
27.10. Sme navstivili klinicku onkológiu v Ružinove. Vysledky z histologie boli pozitívne. V prepustacej sprave bol len popis z CT takze nevedeli urcit štádium rakoviny. Vo stvrtok 6.11.sme mali mat termin na odbery krvi ( onkomarkery a podobne ) ONKOMARKEKY PO SLOVENSKY PATENTY !!! Dalsie RTG a rozšírená spirometria ( ci su pluca dostatocne funkčné v pripade operacie ) pani onkologicka nam este nezabudla podotknut ze aby sme si v ten ten priniesli zo sebou batoztek kvoli hospitalizacii na moju otazku preco je nutna hospitalizacia jej odpoved znela " ABY SA ZACALO IHNED S LIECBOU
BUD CHEMOTERAPIA ALEBO RADIOTERAPIA " Dnes 28.10. Sme podstupili diagnostiku kde sa rakovina vylucila a bola zamerana hlavne na pluca
a priedusky okrem ineho. Po tyzdnovom užívaní CDS2, denne kupele v MMS+HGS, denne 2x postreky na hrudnik a chrbát CDS2+DMSO+CDS2 telo
uplne čisté ! Nájdený STAFYLOKOK, CANDIDA a na plucach co mal byt nador a dokonca podla histologie zhubný tak bol nájdený ECHINOKOK MULTI . to skreslilo hystologiu kedze vzali ludsku bunku a porovnali z parazitom ( niecim cudzim v tele ) co sa samozrejme inak sprava ako ludska bunka a preto to nazyvaju RAKOVINOU !!!!"

"To hlavne som zabudla DIAGNOSTIKA ONKOLOGICKE OCHORENIE NENAMERALA A PORADCA JU VYLUCIL. NEPONUKAL ŽIADNE PREPARATY.
Šarapatu narobil echinokok, ktory sa sprava kedze je parazit inak ako ludska bunka. Tak preto nam vysla RAKOVINA a tymto sposobom onkologovia ILEGÁLNE A MASIVNE ZABIJAJU ĽUDÍ.

Nech vedia ze to je skutočný pribeh."Zdroj : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4726148768840&set=o.382886911808866&type=3&theater

 

 
 • Pavel Chumlen 2.2.2015

Hezký den. Nevím kam se píšou zkušenosti, tak to kdyžtak Oto nebo Lukáši přesuňte. Táta měl na nose asi 1cm2 zhoubnou lézi. Za měsíc má jít na vyříznutí a histologické monitorování. Před 10ti dny si na to začal stříkat každou hodinu MMS+Hgs. Dnes už to má téměř pryč. Předpokládám, že to zmizí úplně. Vnitřní užití CDS2 jsem mu nedoporučil, protože bere celoživotně léky na vážné psychické onemocnění a nechci riskovat dekompenzaci. Ještě budu informovat jak to dopadlo.

1.3.2015 Pavel Chumlen

Minulý týden táta šel na chirurgické odstranění a doktor jenom konstatoval, že došlo ke "spontánnímu" zhojení. Tak ať to kdyžtak Michaela Bordovská připíše do Zkušeností. Škoda, že nemám foto před, ale jenom po zhojení. Ale mám lékařskou zprávu - nález.. Táta jde ještě na kožní, že není co odstraňovat a pak dám k dispozici lékařskou dokumentaci.

 
 

Rozdíl MMS vs. CDS2

 • Roman Kunc

Má zkušenost je pouze s MMS klasického složení a poslední týden s hydrogensíranem a za mě: nebe a dudy, neboť jsem zvyklý na cca poloviční syrovou stravu, bylo užívání klasické MMS fakt těžké na žaludek, nové složení nečiní zatím žádné problémy. I účinek se mi zdá mnohem intenzivnější! díky za tyto stránky.

 

 • Lukáš Sehnal

Tak používal jsem CDSku vyrobenou za pomocí kyselin asi půl roku a to velmi aktivně, a teď mám už hodně zkušeností s CDS2, rozdíly jsou patrné při každodenním užití. Kdo používá CDS a zná obě formy, ví, o čem mluvím. Je to obyčejný test, který si může udělat každý - stejnou koncentraci 2 lahve CDS1 aCDS2 (50ppm) , nechat přes den venku, mimo chladničku, v pokojové teplotě na světle pěkně vedle sebe a za 3 dny bude rozdíl markantní: CDS2 bude stejná aCDS1 bude vyprchaná a bude smrdět o mnoho více deriváty + vyreagovanými složkami vč. ClO2. Ale je to znát i při výrobě i při koupelích a dalších aplikacích.

 

Rýma

 • Kateřina Štaffová
Vážení přátelé i nepřátelé CDS. Byť jen maličký úspěch , přesto je dítko vyléčeno z dlouhotrvající rýmy .Rýma trvala už 2 měsíce a stále nic nezabiralo. Takže jsem v pátek nasadila inhalaci 3x denně a ejhle, dnes šla malá do školky .Od včerejška neposmrkala jediný kapesnik. Do minulého pátku to byla kvanta kapesniků

 

Slabé ledviny, městnání vody, lymfy

 • Marie Divišová

Při zavodnění a otocích je velmi účinné pití destilované vody. Člověk vypije 1 litr a vyčurá dva litry. Jak se při užívání CDSky uvolňují toxiny, v některých místech vzniká vysoká koncentrace toxinů a tělo je na těch místech ředí a vznikají otoky. Pokud člověka netlačí čas, pak při otocích na dva dny přerušit užívání CDS/MMS a vypít 2-3 litry destilky denně. Ale nedoporučuje se dlouhodobé pití destilky, jenom jednorázově.Pak při další aplikaci CDS hodně pít, čistou vodu, nejlépe půl hodiny převařenou, aby se vysrážely soli (nebo vymražovanou vodu, ale její výroba sebere dost času). Lidi mají tendenci při otocích přerušit pití, mají pocit, že nejprve musí odejít voda, co mají v sobě, ale ta nemůže odejít právě proto, že je v ní rozpuštěno moc toxinů, je moc koncentrovaná a krev ji proto nevstřebá.

 

Sport

 • Ota Nepilý

Přátelé, dnes jsem dostal informaci od české maratónské běžkyně.
Od jara 2013,  používá oxid chloričitý v podobě MMS a nyní přechází na CDS2. Napsala mi, že se ji po užívání ClO2 lépe běhá. Dělá si koupele a také oxid chloričitý pije. Její jméno prozrazovat nebudu, až přijde čas, sdělí to sama za sebe.
Doufám, že sportovní komisaři to nebudou považovat za doping. Ostatně pokud to sama na sebe neřekne, nedá se to zjistit ClO2 se totiž během 60-90 minut rozloží na čistý kyslík a špetičku soli a proti tomu nemohou ani ti nejpřísnější komisaři nic namítat

Co vím, tak měla na jaře jakýsi únavový syndrom, pocit vyčerpanosti. Samozřejmě očista těla nemusí být zpočátku hned skok k lepšímu, detoxikační reakce jsou různé, podle stavu organismu. U někoho se stav zlepšuje velmi pozvolna, u někoho je to zase velmi rychlé zlepšení.

 

Trávení

 • Marek Nágl

Mně se taky upravilo zažívání, se kterým jsem měl velký problémy. Reflux Helicobacter a podobný hrůzy řeší CDS2 velmi dobře a účinně. Vždycky jsem mělo obrovský problémy na podzim a na jaře, v podstatě permanentně mi bylo blbě, bolesti žaludku (vřed nemám), nemohl jsem skoro nic jíst, lil do sebe litry bylinek, aby se to aspoň zmírnilo. Letos je podzim a já můžu cokoli sníst a úplně bez problémů, problémy jsou ty tam.

 

Uši

 • Ota Nepilý

Mám nyní zkušenost se zalehnutýma ušima. Jen 2 nebo 4 kapky nezabíraly. Nakonec jsem začal stříkat do ucha CDS2 o koncentraci 300-500 ppm a tolik, co se do ucha vešlo a teprve to začalo zabírat. Ale snášenlivost koncentrace je hodně individuální. Na pití se má postupně navyšovat u MMS od 1 kapky 8x denně ve 2 deci, až na 3 až 5 kapek podle snášenlivosti a typu aktivátoru. U CDS2 bych to viděl na 50-100 ppm 8x za den po hodině 100 ml.

 

 • Lukáš Sehnal

Ano věřím, že CDS2 dokáže pomoct. Myslím že tu byla zkušenost, kdy maminka kapala do ucha malého dítěte CDS2 střídavě s DMSO a MMS s hydrogensíranem. Hrozilo taky píchání ucha a nakonec dítěti vyplaval z ucha mazová zátka. Prý docela pevná. Pak byl už pokoj.

 

 • Helena Hallalli

Posílám všem pěkný pozdrav...ráda bych se podělila o další zkušenost s CDS a DMSO...kdysi jsem se zde zmiňovala,že syn prodělal zánět středního ucha...doktoři zjistili,že se jednalo o zánět až po ústupu vysokých teplot...antobiotika nenasadili s tím,že máme jít za 6týdnů na kontrolu,protože v ouško nebylo zcela průchodné a měl v něm nějakou tekutinu...takhle jsme absolvovali dvě prohlídky s tím,že se máme objednat v nemocnici na chirurgický zákrok s odsátím tekutiny a případného zavedení gromety...nasadila jsem CDS o síle 25ppm ,vykapávala cca 5krát denně po dobu čtyř dnů a navyšování na 100ppm a poslední den i s D

 

Viróza

 • Daniela Bordovská

Další bod pro CDS Dnes v noci jsem nemohla spát. Bylo mi těžko a asi od 5 rána jsem začala zvracet a lítat na záchod s průjmem. Známe to asi všichni. Dopoledne jsem se snažila chvilku spát,moc mi to nešlo a ve 12 h jsem byla zase v tom stejném kole. Bylo mi hrozně. Po té 12 h jsem si namíchala, po radě Lukiho,  koncentraci 100 ppm a začala ji pít. Hned po hodině jsem se cítila podstatně lépe. Dávky jsem měla asi 4, pak jsem usla. Teď když jsem se vzbudila, tak mám pocit, že jsem maximálně přespaná. Myslím, že na zvracení už vůbec nedojde. Nato, že já jsem většinou tyhle problémy léčila dva až tři dny, je tohle pro mě zase zázrak. Už mám i hlad.

 

Zavodňování

 • Ota Nepilý
V minulých dnech jsem zde řešili asi 3 případy, kdy lidé po užívání CDS2 zažili silnější zavodnění organismu a rychlý nárůst váhy, díky zavodnění, běžné navýšení kolem 3 až 6 kg na váze.
Předal jsem tento dotaz poradci a bylo mi sděleno, že se jedná o špatnou funkci lymfatického systému, kterou způsobují vlasovci v těle. V takovém případě je třeba udělat odčervovací kůru proti vlasovcům, buď antihelmitiky nebo zapperováním, frekvencemi nebo obojím současně.
Vlasovci jsou příčinou mnoha problémů a má je prakticky každý, takže protivlasovcovou kůrou příliš nepokazíte, ale je lépe ji udělat ve spolupráci s poradcem po přeměření.
Jiná rada říkala, že na problémy se zavodněním funguje pití čisté domácí nebo lékárenské destilované vody, která také může mnohé spravit. Ale přikláním se více k teorii odčervení do vlasovců a obnovení správného fungování lymfatického systému.
V tomto případě mohou i dobře fungovat ledviny, ale pokud nefunguje správně lymfatický systém, tak k zavodnění dojde.

 

 • Ota Nepilý

Včera tu Eliška v komentářích zmiňovala, že prý se po CDS2 zavodňuje a nabírá na váze. Kolega mi řekl, že měl podobný případ, kdy se paní po MMS a CDS začala zavodňovat. Vyřešili to pravidelným pitím destilované vody - té domácí nebo lékárenské. Vše se prý po pravidelném pití destilky spravilo. Samozřejmě podpora ledvin bylinami, čaji z bylin je také žádoucí. Na destilovanou vodu jsou i domácí přístroje. Ty levnější v cenách kolem 6-7 tisíc korun. Je velmi vhodné destilovanou vodu i přemrazit! Navíc tato voda je také vhodná i na přípravu CDS2 a MMS.

Zácpa

 • Andrea Santus

Ahojte, mne CDS2 naozaj pomohlo. Ja trpim chronickou zacpou - aj tyzden bez stolice, ale ako som zacala uzivat CDS2 mala som kazde rano vyprazdnenie. S cim som ale mala problem bola bolest hlavy a unava.Prve tri dni som uzivala 10x denne 50ppm a potom som to zvysila na 75ppm. Po tvoch tyzdnoch uzivania som musela skoncit, lebo som letela naspět do Australie. Vyprazdnovanie mam od tej doby stale lepsie a uz su to viac ako dva mesiace co som CDS2 neuzila.Chcem si ho tu zacat vyrabat, len mam trocha strach z mojej vyroby a ci tu zozeniem co potrbujem... Vsak sa ozvem :))

 

Záněty

 • Peter Blava

Mam na nohe zapal okolo nechtu, uz 20 rokov sa mi to vracalo, po tom co som si poranil nohu. Spoza nechtu som obcas vytlacil hnis, je tam asi cast vedla nechtu odumreta. Teraz na to striekam neriedene CDS2 a zakvapkam neriedenym DMSO a po tyzdni to zacalo miznut.

 

 • Ppojistka Dáša Pařízková

Myslím,že já jsem měla také zánět v tom koleni, je zajímavé, že jsem použila opravdu slabé CDS2 a na to DMSO a po asi 5-6 aplikacích je koleno v pohodě. Co mě štve je to, že jsem chtěla to stejné mamce na zatuhlá a bolavá ramena. Zprvu to odmítla, že nemá důvěru, po osobním rozhovoru slíbila aplikaci, ale psala mi, že to vůbec nezabírá, natírá 2 x denně, myslíte, že mám pro ni udělat silnější CDS2?
 

Zlatý stafylokok (MRSA)

 • Lada Fetková
Potvrzuji, kamarád byl semnou u Lukáše s MRSA na noze, před třemi týdny, začíná se mu to hojit, rána po roce se konečně hojí a není otevřená !!!!


Lukáš Sehnal
 Lado, to velmi rád slyším, jaké prováděl aplikace? Stříkal CDS2 přímo, anebo dělal ty plynové koupele a zábaly?

Lada Fetková
 Lukáši, zatím jen poctivě užívá CDS2, i to stačilo

 •  

Zuby

 • Jaroslav Čeřen

Bolest zubů - moje zkušenost: nikdy jsem s tím neměl problémy, je mi víc jak 40 a konečně přišly. Sem si je měl čistit asi častěji než jen na vánoce Horní pravá stolička začala bejt moc háklivá na studené. Jenže tak háklivá, že jak jsem se jednou napil studeného, bolela pořád. Aj ta krajta a kovářovic kobyla. Něco snesu, ale tohle nee, začalo bolet ucho, celá čelist, pak i oko. No co se dá dělat, porád na cestách, tak šup do sebe ibalgin. Na chvíli úleva a pak znova, pití, co si koupím na pumpě ohřívat, kafíčko lahoda. Jak jsem dojel domů, hrr na cds. Koncentrace tak okolo 500ppm a výplach drž... no jako úst. Lehce to pálilo na jazyku. Ale účinek fenomenální - za hodinu ustala bolest a asi tak po deseti aplikacích se v klidu napiju irské s ledem. Už neexistuje bolest, není citlivost na studené!

 

 • Andrea Hviščová

Kolegyně měla zánět zubu, tak jsem jí dala na vyplachování CDS2 100 ppm, následovala úleva, že se obešla bez Ibalginů a spala celou noc, byla moc vděčná
 

 • Peter Blava 

DMSO s CDS2 nakvapkam na zubnu kefku a cistim zub aj dasno. Mne to pomohlo asi na druhy den. Musel som to aj viackrat za den opakovat a po troch dnoch som uz mal dasno trochu zodrate, ale rychlo to zmizlo. K tomu som aj pil CDS2 cca 100ppm 5x denne 1dc

 

 • Michaela Bordovská

Já zkušenosti mám, dokonce jsem kvůli tomu změnila zubařku. Pořád mi chtěla zub, pod kterým mám stín ( RTG) a snažila se mi vytáhnout bezúspěšně poslední nervík, chtěla mi jej vytrhnout, že se s ním nic nedá dělat. Při každém pokusu zub otevřít a znovu vyčistit i přes dvě injekce to bylo tak bolestivé, že jsem to nevydržela. Začala jsem kloktat během angíny cds2 a všimla jsem si, že to pomohlo i na ten zub. Předtím jsem tam fakt chodila skoro jednou ,měsíčně rok s tím zubem. Po CDS2 zub nebolí. Snažila jsem se zeptat mudry, ať mi vysvětlí..jak je možné, že ten zub nebolí. Řekla jsem jí o CDS, nechtěla slyšet, jen furt opakovala, že mi jej ošetřovat nebude ( mám tam provizorku plombu), jedinně vytrhnout, tak jsem ji požádala, ať mi udělá nový rtg, ale to odmítla. K nove zubařce jdu v úterý. Otok jsem nikdy neměla, tkáň mi to nezničilo, zánět jestli sse opouzdřil, nevím. A zuby mi to nežlutí. Na kloktání a proplachování jsem jednorázově požívala i 500 ppm, ale začni méně, já už jsem otrlejší. Ikdyž mi asi dvě hodiny nefungovali chuť. pohárky , ale mi to neva, hlavně že zub v poho.

 

 • Michaela Bordovská

No já mám zub "nedodělaný" už sedmý měsíc....to mi jej taky chtěla po neúspěšné asi roční léčbě vytrhnout, to jsem odmítla, že max. v narkóze, tak mi dala žádanku do nemocnice, já ji řekla, teď mne to nebolí, půjdu až to bude akutní...tak mi to něčím zapatlejte, když už s tím nic udělat nemůžete a ona mi řekla, že to nemůže, když jeden kanálek nemá dočištěný ( pořád mi tam zůstával kousek nervu, střídavě v klidu, pak zanícený), Odmítla jsem odejít z ordinace s kráterem, takže na moji výslovnou žádost mi tam dala nějakou bílou prozatímní hmotu......a tu mám asi sedm měsíců, jednou , nebo dvakrát se mi zdálo, že to začíná bolet, tak jsem dvakrát vykloktala a dobrý. tady je každá rada drahá....zubaři straší, že hrozí velký zánět, že není možné,m aby se to vyléčilo samo, zánět okostice apod. jako v každém oboru....je to jen na tobě. Já půjdu zub vytrhnout jen v případě, kdy to bude akutní.

 

 • PeterBudisky

pridavam sa ku komentarom, ten bratranec som ja su to v podstate 2 zuby, kde mitahali korene a robili korenove vyplne, len po case sa to zapalilo, tak vyplndali prec a precistovali kanaliky. no proste tento kolobeh s jednym zubom rokaj pol a druhy zub cca pol roka, mam ich momentalne otvorene, preplachujem toCDSkom, citim ze zapal pominulo, ale chcem dodrat 20 dni s touto kurou,preistotu, takze potom by bolo dobre si ich dat vyplnit a uz len dufat, ze tobude uplne naporiadku

 

 • Erick Eraser

dalsibodik pre CDS, bratranec chodil cca rok po zubaroch čo ho boleli zuby alebonervy čo idu do zubov a mal tam zapaly, po 5 dnoch uzivania CDS2, nič. Uplnebez bolesti. Radil som mu kloktat resp. prevalovat v ustach + pitie.

 

 • VikThor Medium

Ano, souhlas s Ivou. Známému se výrazně zlepšila silná pokročilá paradentóza. Vyplachoval si ústní dutinu (držel to v puse cca 2 až 3 minuty a"cedil" skrz zuby). A i jemné čištění zubním kartáčkem spolu s namáčením do CDS se mi osvědčilo na běžnou "údržbu" ústní dutiny.